Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? A barátom az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Mit tegyek? A barátom az mondja vagy szedek fogamzásgátlót vagy végeztünk,mit tegyek? Ha tényleg szeretne elfogadná hogy nem akarok szedni mert félek? Vagy önző vagyok?

Figyelt kérdés
2021. jún. 20. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Még mindíg ezt a kérdést rakod fel? Férfiként mondom hogy NE SZEDD!!
2021. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem akarod, nem szeded és amikor ott hagy a csávó, akkor örülsz, hogy megszabadultál egy idiótától.

Ha fáj a farkára gumit húzni, akkor keressen egy másik lányt, és imátkozzon, hogy a gombánál többet nem kap el.

2021. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se szedd ha nem akarod. Ha ez miatt elhagy, akkor annyit is ért az a kapcsolat... ha szeretne, akkor nem kényszerítene így rá téged.
2021. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Tök mindegy, ki mit írogat ide, te viseled a következményeit. Én pl nem viselem el a gumit.


Dönts el, mitől félsz jobban, attól, hogy elhagynak, vagy egy gyógyszertől. A döntés a tied.

2021. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a barátodnak, hogy húzzon gumit, vagy végeztetek.
2021. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Aki elhagy emiatt, az tényleg nem szeret. A pasiknak fogalmuk sincs a gyógyszer kockázatairól.

Én szeretetben és őszinte kapcsolatban élek a vőlegényemmel, de neki is annyi fogalma volt a témáról, hogy szedj gyógyszert, akkor nem menstruálsz és nem leszel terhes. Amióta mondtam neki, hogy egy kicsit nézzen utána a kockázatoknak, egyszer sem hozta fel, hogy szedjek tablettát.

Amióta meg az anyukájából daganatot műtöttek ki, ami a doki szerint a 10 éve szedett fogamzásgátló hatása, azóta végképp fel sem merül a téma.

2021. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Hihetetlen hogy léteznek ilyen buta libak.Ez annyira megalázó és te mégis ezen gondolkozol hogy mi legyen.Az ilyen idióta nők meg is érdemlik ezt és soha nem fognak normális pasit találni,a legjobb esetben is talán 40 éves kor körül
2021. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A zsarolás már önmagában szakítóok.

Nem is szedhet mindenki fogamzásgátló tablettát. Aki hajlamos vérrögképződésre, az eleve nem szedheti, mert akár halálos kimenetele is lehet.

Én azt javasolnám, hogy menjetek el közösen a nőgyógyászhoz és beszéljétek át az összes lehetőséget. [link] Nem csak a gumi meg a tabletta van.

Ha nem tudtok megegyezni a védekezést illetően, akkor sajnos el kell búcsúzni egymástól.

2021. jún. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Még ha valamelyikőtök enged is a másik kérésének, idővel nagy valószínűséggel ismét felveti a témát és kevesebb lesz az esélyed (kifuthatsz az időből), hogy találj olyan társat, akivel egyetértetek a témában.

Nagyon jól tudom, hogy sok nő nem akar tablettát szedni. Teljesen megértem. Sok fiú pedig nem élvezi a szexet, ha gumival csinálják. Őket is megértem.

Ha csak a saját kényelme, élvezése miatt teszi, azt nem értem meg.

2021. jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg hozd szóba a vazektómiát.
2021. jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!