Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj van velem, hogy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van velem, hogy ilyen miatt vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

Barátom néha megy biztonsági őrködni és most szombaton is kell mennie. Este 7-re mennek egy koncertre és 10-ig lesz ott majd 11-kor jön haza. Baj van velem, hogy ez engem zavar? 1 megyével arrébb lesz tőlem, fogalmam sincs milyen lányok lesznek ott. Alapvetően nem vagyok féltékeny típus, de tudom, hogy nem vagyok tökéletes. Tudom, hogy vannak hibáim és van nálam jobb. Önbizalom hiány miatt érzem vagy más is ezt érezné?

Nem tervezek emiatt hiztizni neki, de rosszul érint,főleg ha erről beszél. Olyankor még a mellkasom is szűk. Minden szombaton este együtt szoktunk lenni és sorozatot nézünk, vagy olyankor este a városban együtt császkálunk.

Mut tegyek, hogy ne érezzem ezt? Nagyon szeretem és azt akarom, hogy neki jó legyen.

16l


2021. jún. 21. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Nincs ebben semmi különleges ha fordított helyzetben lennék,én is gondolnék erre meg arra...az ilyen hely meg sajnos tele van egy alkalmas rib..ncokkal.


Viszont ez még egyáltalán nem ok arra hogy megcsaljon.

2021. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy koncertre megy védelmezni egy előadót. Eszében sincs csajokat nézegetni, hiszen óriási bajba kerül, ha valakinek ott baja lesz. A potenciális veszélyforrást keresi, nem a női szemeket.
2021. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A biztonsági őrök általában el sem hagyhatják a helyüket, azaz nem lesz még esélye sem ismerkedni. Gondolj arra, hogy már halálra unja magát az őrködésben és csak azt várja, hogy végre veled lehessen.:)
2021. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
80%
Nem ismerem a barátodat, de szerintem nincs okod féltékenységre. Ráadásul ha szeret, akkor teljesen mindegy hogy milyen messze megy tőled, nem fogja kihasználni hogy nem vagy ott, hogy rövid pórázon tartsd. <3
2021. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tanár Ember ***** válasza:
14%

Pedofil kapcsolatokkal nem operálok

Puszillak galuskáim

2021. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!