Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tudnátok segíteni miért van ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni miért van ez?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok tavaly szakítottam az exemmel, februárban ki akart békülni velem de én visszautasítottam.

Idáig szingli voltam és egyáltalán nem hiányzott nekem, nem akartam vele lenni többet, de most úgy néz ki randim lesz egy másik fiúval tegnap beszéltük meg, és azóta úgy érzem, hogy hiányzik és szeretem.

Ez az érzés mindig akkor jön elő mikor új lehetőségem lenne más fiúval lenni addig semmi ilyesmi nincs, de ilyenkor visszagondolok a régi emlékekre és fizikálisan fáj az egész.

Tavaly emiatt nem lett új párkapcsolatom hanem visszamentem hozzá de ugyanúgy nem működött mint azelőtt, de ebben a helyzetben megint úgy gondolom, hogy lehet most működne és jó lenne megint.

Teljesen össze vagyok zavarodva emiatt.

Ez miért van és mit tehetnék ellene?



2021. jún. 21. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetted túl magad még a szakításon,ennyi az oka és félsz nyitni az új felé a szerinted "biztonságos" szart választod inkább,mint az ismeretlen ujjat.


Nem ítéllek el én is ilyen hülye vagyok csak férfi...igaz nincs senkim most:D

2021. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most nekem sincs senkim még, de lehet ha lenne elmúlna ez az érzés. Fogalmam sincs, de nagyon rossz az tuti 😟
2021. jún. 21. 21:30
 3/3 Tanár Ember ***** válasza:
100%

Ide figyelj kislyányom, nem kell egyből átugrani egy másik faszra. Koncentrálj önmagadra, szedd üssze magadat, jobb lesz neked meg a következő pártnernek is

Puszillak galuskáim.

2021. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!