Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Utálom magam,megbántottam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom magam,megbántottam a barátnőmet,nem tudom mi tévő legyek,mit tudtok tanácsolni? 17/f

Figyelt kérdés

Tehát,ma így ültünk egymás mellett,elvagyunk meg zenét hallgatunk,ott volt pár barátom is és poénkdotunk.Poénkodott azzal,hogy ő így megcsal pár lánnyal meg h egyik ismerősömmel is,meg,hogy nagyobb nemi szerve van,mint nekem stb,ezt mind csak poénból,erre kicsit féltékeny lettem és felvettem magamra,viszont,elkezdett poénkodni azzal,hogy szakít velem,mert összejön a barátnőjével poénból azon kiakadtam és komolyan vettem ez miatt meg elkezdtem hisztizni,flegmázni és nem szóltam hozzá.Az ilyeneket nem szoktam elhinni,de mivel barátnőm,ő vele komolyabb a kapcsolatom és nagyon szeretem,ezért voltam olyan idióta,hogy elhittem.


Kerültem őt is és a barátaimat is,nem szóltam hozzájuk,gördeszkázgattam 2 haverommal meg rollereztünk.Végül elkezdett sírni..Ilyenkor magamba néztem és beláttam a hibámat és,hogy nagyon megbántottam..emlékszem pont csöveltem valahol,tőlük távolabb,végül haverom a barátnőmmel idejött és megkérdezték mi van velem..elmondtam mindent és azt is,hogy én vagyok a hibás és nagyon megbántam,hogy így viselkedtem,barátnőmmel félrementünk megbeszéltük a dolgokat,láttam is rajta,hogy könnyes a szeme,először megsimogattam az arcát,megtöröltem a szemeit aztán megpusziltam és elmondtam neki,hogy mennyire szeretem és nagyon sajnálom,hogy ilyen voltam.


Megbocsátott, mondta,hogy jól van,de láttam rajta,hogy szomorú.Így mind mentünk vissza ott,ahol csövelgettünk, beszélgettem vele meg minden meg hozzábújtam,haza is kisértem,figyeltem rá meg minden. Valamennyivel jobban lett,de akkor is bűntudatom van és utálom magam,ezt nem azért tettem,hogy keressem a hibát benne,hanem,mert nagyon szeretem,olyan szinten,hogy ez a vesztem,még balhéztam is már miatta, meg folyton ölelgettem és,ha 1 fokkal is lejjebb nézett és pusztán csak a földet nézte csak úgy,olyankor is megkérdeztem mi a baja,közben semmi nem volt,de nem tehetek róla,nagyon szeretem.


Mivel tudnám kiengesztelni őt? Most egy jó ideig nem tudunk se étterembe menni se sehova,mert van egy kis problémája,ami miatt ezt nem tehetjük meg (nem pénzügy miatt,családi gondok)Ezen örlődöm még most is és nagyon utálom magam.



2021. jún. 23. 22:41
 1/7 anonim válasza:
100%

Szerintem túlaggódod. Ő már megbocsájtott, ne rágódj rajta. Leginkább úgy tudnál bocsánatot kérni, ha változtatás a viselkedéseden és legközelebb nem veszed így magadra az ilyesmit. Viszont azért neki is mondhaatod ha neked kellemetlen mikor ilyenekkel poénkodik hogy neked nem esik jól és nem jó ilyet hallanod mert szereted őt. Ha ezt megmondod neki még kellene hogy értse és tiszteletben fogja ezt tartani.

Egyébként csak annyi, hogy nem muszáj mindig rákérdezni, hogy mi a baj csak mert épp lenézett a földre. Aranyos az ha egy fiú törődik a barátnőjével, de ne ess túlzásba.

Ne aggódj ennyit, beszéljétek meg.

17/L

2021. jún. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az már megvolt,meg az,hogy az se jó,ha mindig ezzel a megbeszéléssel zaklatnom.

Nagyon tudok szeretni,ha valakit szeretek én nehezen engedem el.Még,ha olykor önző is vagyok és hibát vétek,olyankor meg is bánom,mint ahogy látni is a kérdésen.


Köszi a válaszodat.

2021. jún. 23. 23:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A címkéid jók, savazod magad. Érdemes ezen kicsit gondolkodni, hogy miért jó ez neked? Ilyenkor sajnáltatod magad, vagy azt gondolod ezzel mutatod a másiknak, hogy mennyire fontos? Így akarsz bizonyítani? Valami oka van hogy nem tudsz továbblépni ilyen apróságon.


Ugyanis a helyzet pofonegyszerű, mindketten hülyeséget csináltatok. Szakítással és megcsalással poénkodni nem vicces, láthatóan neked se tetszett a humor forrása. Ahelyett hogy hagyta volna a témát és akár bocsánatot kért volna - hisz TUDTA hogy neked ez nem vicces és nem úgy reagálsz rá ahogy talán ő várta - odáig lett húzva a téma, hogy nem beszéltél már vele. Kellett egy kis idő kiszellőztetni a fejed, felhúztad magad, elvonultál kicsit, ez teljesen normális. A hisztizésed persze ostobaság volt, egy idő után beszélhettél volna vele, de azért pár könnycsepp miatt nem kell mindent magadra vállalni.


Gondolom a sírást nem először csinálta hogy megsajnáld, majd még te kérj bocsánatot mindenért és még bűntudatot is érezz azóta is. Az erre való reakciója (rideg, elhúzza magát, a bűntudatodra épít, nem kommunikál, valójában nem tudjátok megbeszélni ami történt) is sokatmondó. Ez a jelenet egy nem túl egészséges kapcsolatra utal, még ha csak ennyit is írtál belőle.

2021. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ilyenekkel viccel hogy megcsal szakit a csajnak nagyobb van haverok elott eget?..

Erre te engesztelgetni akarod napokig? Haaat te tudod. Jo , nem muszaj minden "poenon megsertodni de hogy utana meg o dramazik az is "poen

2021. jún. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalással, szakítással poénkodni egyáltalán nem vicces. Fiatalok vagytok még és nem tudjátok pontosan ennek a két szónak a súlyát. Mondjuk szerintem kár már ezen rágódni, mert ezzel csak idegesíted a lányt. Inkább ha következőleg ilyen lenne ne hisztizz ezen; hanem közöld vele, hogy ez neked rosszul esik, mert szereted . És kérd meg, hogy fejezze be és többet ne tegye. Bár ha erre meg kell kérni valakit az már régen rossz. Tényleg nem úgy néz ki ez mint egy egészséges jó kapcsolat. Jó, de még fiatalok vagytok ilyenkor nem is kell életre szóló kapcsolatokat kezdeni.
2021. jún. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Már nem agyalok ezen,úgy vagyok vele,ha mégegyszer ilyet mer csinálni az lesz,amit ötös írt,ha meg nem tetszik neki,akkor így járt.Ezen már nem idegeskedek,nem fogom magam kikészíteni.

2021. jún. 24. 11:27
 7/7 anonim válasza:
Szia! Eloszor is, teljesen normalisan reagaltad le, nem allapot az, hogy ilyenekkel poenkodik.. ha ezekkel poenkodik, akkor talan (nagyon talan) van arra nemi esely, hogy megcsalasra kepes. Minden kapcsolatban mashogy mukodnek a dolgok, masok a hatarok, megertem. Beszeld meg vele, hogy ilyet tobbet ne, mert egyreszt ilyennel poenkodni nagy bunkosag, masreszt meg, hogy teged ez bant. Nehogy mar neked kelljen bocsanatot kerned, amiert O poenkodott azzal hogy a baratnojevel lesz meg hogy megcsal, merettel viccelodni meg annal is sertobb. Nem ismerlek benneteket, de ha surun csinal ilyet akkor.. fiam jobbat kell talalj. Ha ez ot idegesiti meg ilyesmi, es meg neki allj feljebb, akkor nem baratnore melto. Sajnalom. Fel a fejjel, ne hibaztasd magad, neki kene szembesulni azzal amit tett, es hogy neked ez faj.
2021. jún. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!