Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, ti örülnétek ajándákba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti örülnétek ajándákba egy olyan üvegnek, amiben kis cetlik vannak, okokkal, amiért szeret titeket, vagy amit szeret bennetek a barátnőtök?

Figyelt kérdés
Remélem tudjátok mire gondolok. Sok kis cetli, a legjobb tulajdonságokkal amiket szeretsz a barátodban, vagy kedvenc emlékek, stb. Vagy csajok, ha ti csináltatok már ilyet, örült neki a barátotok, vagy hogy reagált rá? Nem csak ezt adom neki, kap mellé mást is, csak nem tudom. Eddig jó ötletnek tűnt, most meg olyan kis...kellemetlen, vagy nem is tudom.

2021. jún. 25. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez egy jó ötlet :)

Húgom csinált hasonlót a barátjának, kis befőttes üvegbe tette a cetliket és barátja mindennap megnézett egyet, ezzel mosolyt csalt az arcára :)

Nem tudom mióta vagytok együtt, én a férjemnek (egy videó alapján) a következőt terveztem ki a születésnapjára (hátha ötletet merítesz belőle) :

27 éves lesz. A születésnapja előtt 27 napon keresztül mindennap ki fog nyitni egy 'kalendárium' szerű kis ablakot, amibe színes lap lesz, minden színhez tartozni fognak ajándékok (színenként több, választhat, melyiket nézi meg). Minden ajándék tasakba más lesz, de ne nagy dolgokra gondolj. Pl kedvenc csoki, parfüm stb :)

2021. jún. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Bár én nő vagyok, de szerintem nagyon jó ötlet. Lehet én is megcsinálom! 😉

Mekkora üvegre gondoltál? 🤔

2021. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem jó ötlet egy ilyet adni neki születésnapjára, mert tuti nagyon jó érzés lenne egy ilyet kapnia a barátnőjétől.

Ez egy nagyon jó ötlet és ha gondolod e mellé még tudnék ajánlani olyan ajándékokat amikre egy fiú elég kellemesen reagálna. :)

Ha kíváncsi vagy ezekre akkor majd írj privit, mert feleslegesen nem írom le ezeket. ;)

2021. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem várd meg, amíg srácok is válaszolnak, mert ez ilyen nagyon "csajos" ötlet, mint amilyen a közös fotó, plüsállat szívecskével meg a nevetekkel benne, bögre a képeddel és hasonló női aggyal kigondolt ötletek...
2021. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Ha a srác romantikusabb alkat akkor sztem orulni fog neki.Én a barátomnak pulcsit adtam aminek az ujjára kicsibe ráhímeztem a kezdőbetűinket.Ő nem romantikus de ennek nagyon orult:3

16/L

2021. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
#4-gyel egyetértek... Az én barátom próbálna úgy tenni, mintha örülne neki, hogy ne bántson meg, és értékelné hogy sokat dolgoztam vele, de szerintem nem hatná meg... Ez nagyon kistinis ajándék, ha 12-13 évesek vagytok, talán még oké, de egy idősebb fiú szerintem ennek nem örülne, bocsi... Egyébként én ezzel nem is tudnék újat mondani, már milliószor elmondtuk egymásnak, hogy mit imádunk a másikban.
2021. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

igen

- 11 éves öcsém

2021. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
fiúként nekem nagyon tetszene
2021. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8: Mármint ha lányként beleképzelnéd magad egy fiú helyébe? :D
2021. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

#9,

nem, azt úgy értettem hogy fiú vagyok

2021. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!