Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti összejönnétek egy olyan lánnyal aki önbántalmazó volt/most is az?

Figyelt kérdés

Ez a lány még régebben nagyon depis és befelé forduló volt, de mióta beszélgetek vele mint barát azóta kezd kicsit kinyílni és felszabadulni.

Nagyon jóban vagyok vele és segítek is neki sokat, de nem tudom hogy megérné e vele összejönni.

Kinézetét nem jellemzem, csak az a lényeg hogy nekem tetszik.



2021. jún. 25. 11:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%
Nagy felelősséget veszel vele a nyakadba, de jól is elsülhet. Meg rosszul is.
2021. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
19%
Sajnos alapból ilyen tanítgató, segítő, vezető fiú vagyok, ezért igen.
2021. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

#6 Valóban, ez nem a te hibád. Nem te akasztottad fel, ő döntött úgy, hogy holmi szerelmi bánat miatt felköti magát. Ő volt az, akin nem lehet segíteni. Ha nem lettél volna, talált volna más okot az öngyilkosságra, hidd el.

A kérdésre válaszolva, nem. Az önbántalmazás már a lelki torzulás egy olyan szintje, ahonnan nagyon nehéz visszatérni még segítséggel is.

2021. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
Én igen, bár nem vagyunk egy korosztály és én valamiért rengeteg ilyen vagy hasonló embert ismertem meg. Szerintem valami rosszul lett bekötve nálam, hogy vonzom magamhoz a lelki sérülteket.
2021. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
33%

Aki magát bántalmazza az legtöbb esetben nem kap elég szeretetet.

Ha találkoznék egy ilyennel talán megadhatnám neki a szükséges szeretetet és meggyógyíthatnám, és ha nem is, akkor is jobb mintha egyedül lenne. Tulajdon képpen nem veszíthetek semmit azzal hogy összejönnék vele.

2021. júl. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%

Az biztos, hogy semmiképp nem ítélném el, és támogatnám őt a gyógyulásában. Régen én is vagdostam magam, szerencsére sikerült magam mögött hagynom, úgyhogy megértem, min ment/megy keresztül.

Ha ezen kívül találunk közös pontot és jófej, semmi akadálya :D

2021. júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
52%

Gondolkoztam ezen a vagdosás dolgon, mondja meg valaki, annak mi értelme? Hogy mutogassam másoknak milyen szarul vagyok, mennyire fáj? Üss az ujjadra véletlenül kalapáccsal, az hidd el, sokkal jobban fáj és úgy ugyanúgy látszik rajtad, takargatni se kell a pulcsid ujjával a fekete körmödet.

Aki egyszer bántalmazza magát, az mindig is fogja, nem hiszem, hogy ebből ki lehetne gyógyulni. Már hogyha ki kell ebből gyógyulni egyáltalán. El kell fogadni, hogy vannak ilyen emberek is és kész.

Aki felül az új mocijára és vagy a halálba száguld, vagy a rokkantszékbe, azt is hiába próbálod "gyógyítgatni" előtte, hogy figyu, ez életveszélyes, vagy halott leszel, vagy rokkant, ne csináld! Úgyis csinálja, mert élvezi. Aki vagdossa magát, az ugyanilyen, ő is élvezi, hogy szenved és szenvedni látják.

Az alkesz ugyanez. A dohányos ugyanez. A kábszeres ugyanez. Aki kövérre eszi magát, ugyanez, neki is hiába magyarázod, hogy ne edd meg azt a sütit, mert 120 kilósan előbb meg fogsz halni, mint hogyha 70 kilós lennél... Most akkor minden szembejövő embert meg akarsz "gyógyítani"? Vagy csak AZT a lányt, aki bántalmazza magát? Hm?

2021. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
#13 Vagyok. Kevésbé finoman megfogalmazva, aki hülye az haljon is meg. Hát marhára nem az én tisztem vadidegeneket megmenteni...
2021. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
77%
Finomabban is megfogalmazhattad volna, mondjuk így: aki hülye, halljon meg! Remélem érted... ;) Van is rá egy szólás, vagy közmondás, mindig keverem a fogalmakat: "Az okos más kárán tanul, a hülye a sajátján se." Én is ilyen hülye vagyok, a saját káromon se tanulok, ezerszer elbuktam már a pénzem valamilyen szerencsejátékon, ezeregyedszer is képes vagyok újra játszani. Ez is az önbántalmazás egy fajtája, bármi hasznos dologra is összegyűjthetném azt a pénzt, de nem vagyok rá képes. Valószínűleg ő sem képes nem-bántalmazni saját magát, hiszen önmarcangolva érzi jól magát. Én is úgy érzem jól magam, ha ma is játszottam, hátha ma szerencsém lesz, hiába tudom, hogy nem lesz, sokkal előbb és sokkal biztosabban halok meg sztrókban, vagy a rák 50 árnyalata közül az egyikben, mint hogy valaha is nagy pénzt nyerjek bármin is. Egyik barátom motorozik, ő arra költi a pénzét, másik gyúr, órákat képes a kondigépen szenvedni, hogy úgy nézzen ki, mint Pumped Gabó. 5 percet nem volnék képes ott szenvedni, fehérjeporokra költeni a pénzem, nem okozna eufóriát, ő viszont lottót nem venne soha... Mások vagyunk mind, ez az önbántalmazó lány sem fog változni nagy eséllyel.
2021. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!