Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezért szakítanátok a barátotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért szakítanátok a barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Elmondta nekem a barátnőm,hogy a legjobb barátjával “csókolózott”.

Nem is számít csóknak,inkább egy szájra puszi.És ez egy este alatt 3x megtörtént.A haverjának 4éve van egy komoly párkapcsolata.Köztük ez a barátság már 10éve tart.

Azt mondták nincs köztük semmi,mert ha lenne már együtt lennének,és én el is hiszem.


Én nem fogom ezért kidobni,de érdekel ,hogy ti mit tennétek.



2021. jún. 27. 11:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
Dobnám azonnal.
2021. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
58%
Hány évesek vagytok?
2021. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Én 20,ő 19,a haver is 20 éves.
2021. jún. 27. 11:32
 4/34 anonim ***** válasza:
79%
Akkor igen.
2021. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
95%

El nem tudok képzelni olyan szituációt hogy 2 "haver" szájon puszilja egymást 3x-4x is egy este csak úgy poénból...

Szerintem ezzel a kamudumával próbálta jelezni hogy a hátad mögött összejárnak és várja hogy mit reagálsz rá, megnézi hogy mekkora veréb vagy, csinálhatják-e nyugodtan a hátad mögött. Szerencséjére te iszod minden szavát. Alapból ha nem jelentene nekik semmit és ténylegesen beleférne ez a barátságukba akkor el se mondaná mert nem érdekelné. Így viszont megszabadult a bűntudattól, bele se gondolva hogy neked ez rosszul eshet. Tudja hogy van párja mégis "szájrapuszizik" egy haverral? Ilyen nincs...

Szakítani nem akar mert azzal a haverral nem lehet együtt, a büntudattól megszabaszult, ő mossa kezeit mert őszinte volt veled, egyedül meg nem szeretne maradni mert az tök ciki a mai világban.


Én gondolkodás nélkül lapátra tenném, de ha neked ez jó akkor légy boldog :)

2021. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
92%
Pápá lenne. De kinek mi.
2021. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nem járnak össze ;)
2021. jún. 27. 11:40
 8/34 anonim ***** válasza:
84%
Hűha. Az komoly hogy nem járnak össze. :D
2021. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti szakítanék. Nem az a baj, hogy haverként szájon puszilták egymást, hanem hogy közben mindketten párkapcsolatban vannak. Ez számomra megbocsájthatatlan lenne.
2021. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék
2021. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!