Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmondjam neki, hogy megcsaltam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés

Másfél éve van barátom, és nagyon szeretem, viszont elkövettem egy aprócska hibát...A napokban voltam a legjobb barátnőmmel bulizni, csajos estének ígérkezett, ezért csak ketten mentünk. Megbeszéltük a legjobb barátnőmmel, hogy most együtt maradunk, nem fogunk pasizni. Hát ez nem így történt, megismertem egy srácot, aki iszonyú helyes volt, 20 éves volt, beszélgettem vele és történt ez, az :S a barátnőmnek kellett lerángatnia róla engem :SS Tudomm, hibáztam, de sose tenném meg mégegyszer. Nemtudom, hogy elmondjam-e a barátomnak, és ha igen akkor hogyan? Nem élném túl, ha őt elveszíteném, tényleg szeretem...

A barátom 21F

Én 16L

A srác mint már mondtam 20F



2021. júl. 5. 22:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnéd nem történt volna meg ez az eset.

Sajnálom a srácot. Jobbat érdemel nálad.

2021. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég nagy a szeretet köztetek most.

Mondd el neki,legyél őszinte és szakítsatok.

Te meg éld ki magad, mielőtt megszopatod az embereket.

2021. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, biztos, hogy ez máskor is megtörténne, aki egyszer megcsalta a másikat, nagy esély van rá, hogy újra megcsalja. Lehet 1 hét múlva, vagy 5 év múlva, lehet nem is a jelenlegi barátodat, hanem egy másikat fogsz megcsalni, de ha szeretnéd, nem történt volna ez meg, jól mondta az első válaszoló.

Mindenképp mondd el neki, előbb utóbb úgy is megtudja. Nem akarod el veszíteni? Nem mondom azt, hogy így jártál, de teljesen megérteném, ha úgy döntene, véget vet a kapcsolatnak emiatt, ez a te sarad. Gondolkodnod kellett volna.

Végül is csak 16 vagy, nem is értem, miért csodálkozom ezen.

2021. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
legyél őszinte és szakíts a sráccal. nyilvánvalóan nem tudsz megálljt parancsolni, meg fog még történni
2021. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, megérdemli, egyszerűen ahogy itt, vagy inkább csak küldd el neki ezt a kérdést így ahogy van.:)
2021. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
"megbeszéltük a barátnőmmel, hogy most nem fogunk pasizni" - tehát máskor alap, hogy pasiztok, ha most meg kellett beszélni. És még így is történt ez-az, ami mellesleg nagyon nem apróság. Hagyd el csóri barátodat, jobbat érdemel!
2021. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
99%
Mondd el neki, legyel vele oszinte, szakitsatok, csak neki lesz jobb. Te meg elrontottad, tanulj belole.
2021. júl. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13%
Én nem mondanám el, mondom ezt úgy, hogy volt, hogy elmondtam... Ne tedd, egy egyszeri, idóta döntés miatt. (Jajj, de le leszek pontozva )
2021. júl. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Egy újabb érettebb vagyok a koromnál típusú 16 éves leányzó?:D Egyébként tényleg van ilyen,de kevesebb mint ahogy azt hiszik
2021. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, szerintem sokkal fontosabb az őszinteség. Ebből te is tanulsz remélhetőleg. A barátod meg majd eldönti mit akar ezek után...
2021. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!