Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Féltékeny vagyok,mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel vitáztunk sokat,igazságtalan volt ő is,meg van,amikor én is.Tehát mindketten hibásak voltunk,sokat veszekedtünk ez miatt kicsit "széjjel váltunk".Nem szakítottunk,hanem időre van szükségünk,ezért gondolkodunk mi legyen.Ennek ellenére kicsit haragszunk egymásra.


Volt egy gyerek,aki próbálkozott nála,mikor együtt voltunk,ő viszont ignorálta,mivel velem járt,akkor még.Az előbb arra lettem figyelmes,hogy a barátnőm felrakott egy olyan képet,amelyen megjelölte azt a gyereket. (az az érdekes,hogy engem nem,tehát sejtem mi van)


Féltékeny lettem eléggé.Ha veletek is történt ilyen,akkor hogyan léptetek túl rajta? 17/f



2021. júl. 8. 18:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik valami nagyon hűséges típusnak, sem olyannak aki érettsége miatt komolyan vesz téged.
2021. júl. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
hát én elhagynám én soha nem csinálnék semmi hasonlót a párpmmal és elég gyanusnak tunik ez az egész 17L
2021. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Már túl vagyok rajta,sőt még hálát adok az égnek,hogy nem vagyok már együtt vele! És köszi a válaszokat.
2021. júl. 17. 02:26
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ügyes vagy hogy kiléptél a kapcsolatból, további jó szerencsét😄
2021. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!