Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lány osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány osztálytársam akit már régóta ismerek vele nőttem fel, általánosba együtt jártunk és most már középbe is. Nem beszélek vele max csak néha suliba.És nem mertem meg csókólni miért nem? Többi lent

Figyelt kérdés
És mostanság kihívott sétálni én ki is mentem vele. Aztán pár napra rá én hívtam ki este elmentünk egy ilyen elhagyatott föld útra amit erdő vesz körbe azon gondolkoztam hogy megcsókólom meg is akartam de egyszerüen nem ment , nem értem miért sose volt még ilyen nem egy lánnyal voltam már így bár igaz őket nem ismertem ilyen régota mint őt lehet ez volt az oka h nem mertem vagy nem tudom, igaz semmi intimitást nem mutat felém még meg se öleljük egymást amikor találkozunk vagy amikor bucsuzunk , az új osztáytáraimmal lányokkal meg olelessel koszonunk pedig csak most ismertuk meg egymast szeptemberbe most ezen töröm a fejem hogy miért nem csókoltam meg.. Igaz elvileg van baratja de nincsenek jóba egyszer már megbántotta őt és azt mondta azért van vele együtt mert hogy vissza vágjon. Miért nem mertem meg csókólni?:/

2021. júl. 10. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2021. júl. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Egy pár vagytok? Igen? Majd ha eljön az ideje, megcsókolod, vagy ő téged. Nem? Akkor meg miért, milyen alapon akarod megcsókolni, amikor egy ilyen dologra engedélyt kéne kérni/kapni, márpedig nem adott? A helyesírásod viszont szörnyű, remélem nem vagy még középiskolás.
2021. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Huuhhh, ilyen triplán összetett mondatokba nem árt vesszőket is használni 🤓
2021. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen
2021. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán pár napra rá én hívtam ki este elmentünk egy ilyen elhagyatott föld útra amit erdő vesz körbe azon gondolkoztam hogy megcsókólom meg is akartam de egyszerüen nem ment , nem értem miért sose volt még ilyen nem egy lánnyal voltam már így bár igaz őket nem ismertem ilyen régota mint őt lehet ez volt az oka h nem mertem vagy nem tudom, igaz semmi intimitást nem mutat felém még meg se öleljük egymást amikor találkozunk vagy amikor bucsuzunk , az új osztáytáraimmal lányokkal meg olelessel koszonunk pedig csak most ismertuk meg egymast szeptemberbe most ezen töröm a fejem hogy miért nem csókoltam meg.. "

#3 Jaja, és ez is csak akkor egy mondat, ha a ..-tal lezártnak tekintjük. 😆

2021. júl. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ő semmi érzelmet nem mutatott feléd akkor mire fel csókoltad volna meg? Azzal lehet hogy még a kezdődő barátságotokat is elszúrtad volna
2021. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!