Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? nemreg vesztunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? nemreg vesztunk ossze a baratommal viszont valahogy nem tudom elfelejteni.

Figyelt kérdés

1,5 eve megy ez a se veled-se nelkuled kapcsolat. kiderult hogy szeptemberbe el fog koltozni eleg messzire, tovabbtanulas miatt. ugy erzem hogy feleslegesen pazaroltam el ezt az idot ra, viszont ennyire boldog

meg soha nem voltam mint mellette. szeretnem kihasznalni ezt a nyarat amig ittvan, nem tudom hogy szamara kozombos vagyok-e, egyszer igy ugy szeret aztan meg nem beszelunk par napig, utana ismetlodik ez az egesz es en mar nem ertem ezt. egy tarsasagba vagyunk, es ha kimegyunk teljesen mas (jo ertelembe) mintha neten beszelnenk. a kerdesem az lenne hogy ti mit csinalnatok a helyembe? en szeretem es nem szeretnem ennyibe hagyni viszont lehet az lenne az okosabb, ebben az esetben hogyan felejtsem el konnyebben, es zarjam le ezt az egeszet? elore is koszonom:)



2021. júl. 15. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Felejtsd el és tiltsd le mindenhonnan. Így lesz a legjobb.
2021. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebb alkalommal keresd a társaságát. pl ne írj rá chaten vagy Ha egy baráti társaságban vagytok, akkor beszélgess többet másokkal, ne vele, persze vele is beszélhetsz, de ne annyit mint előtte.

Ha oda kerül a sor, hogy elmegy tovább tanulni, attol még szerintem megmaradhat a néha chat beszélgetés, érdeklődés szintén, hogy mi újság stb

2021. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
17%
békülős szexet próbáltátok?
2021. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!