Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Érthető a barátnőm kifogása?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető a barátnőm kifogása?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 hónaposak leszünk holnap és elvittem volna nyaralni a nyaralónkba.

Már mindenre felkészültem erre lemondta azzal, hogy tüsszög és folyik az orra szóval nem jön.

Most mi legyen? És ha jobban lesz?



2021. júl. 22. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá akkor is ha "jobban" lesz. Ha a válasza nem lenne, akkor meg csak fogadd el, esetleg próbáljátok megbeszélni.
2021. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy megjött neki és azért nem akar menni.
2021. júl. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezd meg, hogy mikor lenne neki alkalmas. Ha téblábol - hess neki, mert nem akarja nyíltan közölni, hogy véget akar vetni a kapcsolatnak.
2021. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, lehet megjött neki. Az elég kellemetlen tud lenni. Simán tönkretesz egy nyaralást. Szerintem is kérdezz rá később, hogy neki mikor lenne jó. Hagyj nekj időt, elvégre neki is meg kell szerveznie a dolgait.


Másrészt szerintem a 2 hónap még lehet korai. Lehet ő is ennek érzi.


17L

2021. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lhete, hogy tényleg folyik az orra, de az is lehet hogy (még) nem akar veled dugni. Ennyire egyszerű...
2021. júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy korainak érzi a dolgot, az is lehet, hogy tényleg mefázott, de szerintem a legvalószínűbb, hogy akkor fog/megjött neki, ami valljuk be, elég macerás, pláne, ha valaki még görcsöl is.
2021. júl. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy tényleg beteg.. meg van fázva szegény nagyon.
2021. júl. 25. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!