Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, történt olyan veletek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, történt olyan veletek, hogy azért nem jöttetek össze azzal akit szeretettek, mert korábban csalódtatok?

Figyelt kérdés
Vagy azért, mert mentálisan nem éreztétek jól magatokat.

2021. aug. 2. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Megadtam az esélyt mindenknek magamtól függetlenül. Harmadjára bejött, 7 éve együtt vagyunk.
2021. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igyekszem mindenkinek esélyt adni.

Volt már olyan eset mikor csak időt kértem. 1-2 hét nyugi kellett volna csak, hogy abban az időben tényleg nem beszélünk 2 szót sem. Csak tényleg egy kis nyugi, nem csajoztam volna meg semmi. De érzelmileg kissé labilis voltak akkor, kellett volna egy kis szünet. Ugye nem jó az, hogy egyik kapcsolatból ki, másikba be.

De valamiért nem tudta megérteni. Rendszeresen járt a nyakamra és pár óránként írt, keresett stb.

Így ebből nem lett semmi, mert azonnal választ akart, akkor meg nem álltam készen. Csak azt a kis szünetet kellett volna hagynija, amíg össze szedem magam. Kedves lány volt, fix belementem volna, de nem tudtam volna egyből igent mondani.

De esélyt mindenki kap tőlem, ha kölcsönös a szimpátia. (Az elmúlt 5 évben 2 alkalommal utasítottam vissza valakit. Mind a kettő érthető okokból. Ha valakit érdekel dobjon egy privátot és azt is leírom)

2021. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én lány vagyok, de azt gondolom, vannak olyan emberek akik nehezen nyílnak meg, mert a múltban sok fájdalom érte őket és ez ahhoz vezet, hogy félnek az új kapcsolatoktól vagy úgy érzik még nincsenek igazán készek arra, hogy egy új emberrel legyenek, mert először saját magunkon kell dolgozniuk.
2021. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!