Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm autista? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm autista? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hosszú idő után, végül sikerült megegyeznünk, hogy lefekszünk egymással. Mikor beléptem hozzá, elkezdett előadást tartani a pózokról és a biztonságos védekezésről, valami könyv is volt nála. Tudom, hogy tahó voltam, de azt hittem ott helyben lehidalok, mikor ezt megláttam elröhögtem magam. Erre nagyon elkezdett szorongani és azóta se szólt hozzám.

2021. aug. 2. 20:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem, véletlenül se akarta, hogy terhes legyen! Menj és engeszteld ki!
2021. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem csak biztonságosan akart tudni...
2021. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Hát most grat neked, biztos újra ki kell várnod, hogy megbizzon benned...
2021. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jó de hogy engeszteljem ki, ha meg se hallgat?
2021. aug. 2. 20:54
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Állíts össze te is egy kis szexuális tananyagot.És komolyan próbáld bemutatni neki.Csak hogy lássa hogy sokat foglalkoztál vele...tehát fontos neked ő.És hogyha ő ilyen úton akarja a dolgot,akkor vegyétek át közösen az alapoktól a dolgokat.
2021. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Hát ennek tudatában nem értem miért voltál ekkora pöcs. Remélem többet nem foglalkozik veled,de ha mégis akkor csak sajnálni tudom.
2021. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Hány évesek vagytok??

Te nem vagy elég érett az már fix.

2021. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6%

Kérdező Te hülye vagy! Minek fektetsz egy lányba ennyi energiát?! Ennyi idő alatt mar több lánnyal is lefeküdhettél volna! Az autistak ma is nehezen nyilnak meg. Gondolhattad volna, hogy megvarat stb. Szexre mindenkinek szüksége van és ezt atto la csajtol hotziher, hogy nem kapod meg..

Szerintem nyúlcipő! Hagyd ott ezt a csajt, ettől csak jobbat erdemelsz és ő is magahoz valóbbat!

2021. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

17 évesek vagyunk.

Nem akarom ott hagyni, szeretem, muszáj kiengesztelnem. Kiröhögni se akartam, de az akkor olyan vicces volt. Nem tudtam megállni, nem akartam megbántani.

#5 megpróbálom!!!

2021. aug. 2. 21:46
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

#9

Ott helyben kellett volna annyit, hogy "bocsi, nem akartalak megbántani, de ez annyira aranyos" majd megcsókolni :)


Utólag nem igazán tudom mit lehetne, ha még van esélyed a dologra.

2021. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!