Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy 17-18 éves fiú mennyi idő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 17-18 éves fiú mennyi idő után tud túllépni az első kapcsolatán, ami közel egy év volt?

Figyelt kérdés

2021. aug. 9. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Ez attól függ milyen fiú.

Ha valami nagyon hősszerelmes, vagy 0 önbizalmú tutyimutyi, akkor tuti elrágódik egy darabig.

Ha tökös csávó, aki már keresi is a következő csajt, akkor semennyi.

Minél hamarabb túl kell lépni, igaz az első kapcsolat mindig meghatározó de akkor is el kell engedni.

Most szólok öcskös, egy csaj elfelejtésében csak egy másik tud segíteni.

2021. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 terminator9000 ***** válasza:
55%

1. Nehéz téneg átesni, nekem a zene segített(elkeztem Rock meg metált halhatni és teljesen megszerettem az egészet)

Tarts minimum 2 nőt, Mint a CoD Campaign kiképzők aranyszabája:Switching is always faster than reloading

2021. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
terminátornak hatalmas szövege van,komoly vagy
2021. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen. Talán nem mutatja ki, de mélyen mindenkit megvisel ez.
2021. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon ingerszegény életmódot élsz, és csak ő volt, ezt úgy értem hogy csak vele beszéltél stb persze szerelmes voltál meg minden, akkor pár hónap.
2021. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Változó. Szerintem ez attól is nagyon függ, hogy milyen típusú ember.
2021. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet 1 naptol akar par ev is azert altalaban par honap szokott lenni, ahogy mar elottem is modntak uj no segithet de elsietni se szabad.
2021. aug. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!