Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez a csók tényleg megcsalás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a csók tényleg megcsalás szerintetek? Hibás vagyok?

Figyelt kérdés

A párom, (hívjuk a sztoriba Bencének) akivel már nagyon régóta együtt voltunk, azt mondta a legjobb barátjának, ő meg legyen Kristóf, hogy azt csinál velem amit akar... Ez Kristóftól jutott a fülembe, nagyon rosszul esett hogy végülis így eladott a barátom a hátam mögött , mivel sose merült fel köztünk a félrelépés gondolata, abszolút szóba se jött még a gondolata se. Kristófba általános iskolába titokban szerelmes voltam, de ballagás után megszakadt az osztályommal a kapcsolatom. Ezután gimibe ismertem meg Bencét akivel összejöttünk, és kiderült hogy haverok Kristóffal. Nyilván meg se fordult a fejembe soha hogy megcsaljam, abszolút magam mögött hagytam ezt az egész Kristófos sztorit. Viszont amikor megtudtam, hogy Bence bedobott a közösbe úgy voltam vele hogy oké kaptam egy elhajlási engedélyt, és csókolóztunk Kristóffal. Ezután megkérdeztem a barátomat hogy hogy gondolta ezt, hogy azt csinál velem más fiú amit akar, erre az volt a válasza, hogy teljesen komolyan gondolta, felőle le is feküdhetek Kristóffal meg akármi szexuális történhet. Erre már nekem teljesen betelt a elmomdtam hogy mi történt köztünk előző nap Kristóffal. Bence ezeket megtudván teljesen kiakadt, elhordott mindenfélének, meg hogy azért ezt nem gondolta rólam, ő nem úgy értette, nem tudta hogy meg is csinálom stb.

Persze szakítottunk, de azóta mindenkinek elmondja hogy megcsaltam és hogy mekkora ribi vagyok.

Szóval szerintetek tényleg megcsaltam? Dehát ő mondta hogy tegyem. Vagy ez most minek mondható?



2021. aug. 12. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem mondanám megcsalásnak, engedélyt kaptál rá. Mint egy nyitott kapcsolatban.
2021. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Igen, ez megcsalás.
2021. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Érdekes, ha én együtt vagyok valakivel, hiába engedi meg nem tenném.
2021. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én viszont már lehet azért is megcsináltam volna, mint a kérdező. Ha volt pofája a haverjainak "kínálgatni", akkor legyen pofája elviselni is.

Az ilyen tahóktól meg menekülni kell, úgyhogy jól tettétek ezt a szakítást :D

2021. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátid hülye és tapló, hogy bedob a közösbe. Én már ezért szakítottam volna.
2021. aug. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is már akkor szakítottam volna vele, amikor bedobott a közösbe. Ettől függetlenül engedélyre sem csalnám meg a párom, max bosszúból csináltam volna azt, amit te.

De hogy a kérdésre is válaszoljak: Szerintem nem megcsalás, nem te vagy a hibás a történetben.

2021. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bence ezt nézhette hűségtesztnek, de egy rohadt hülye ötlet volt, ha így van. Szabadon dönthettél és ő mondta, hogy komolyan gondolja, szóval a véleményem az, hogy mindkettő. Meg is meg nem is csaltad meg. Köztes ez a dolog.
2022. ápr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!