Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volna egy nagy problemam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volna egy nagy problemam, amit nem tudok megoldani egyedul...hogyan hozzam helyre a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

En vagyok a lany, koromat nem arulom el.

A fiu 21 eves, es nagyon imadom ot...el meselem roviden a tortenetunket, hatha az segit.


szval, neten kezdtunk el beszelni 2 honapja, nagyon jol kijottunk, voltak kisebb-nagyobb viatink, de eddig mindig sikerult kibekulnunk es megbocsajtanunk egymasnak.


volt egy dolog, ami miatt hirtelen tegnap kicsit megvaltoztam, de azota ujra jol vagyok, csak tegnap borzalmasan gonosz voltam es nem voltam megerto vele...nagyon instabil szemelyiseg vagyok, ez a problema itt...szerinte nagyon nem tudom h mit akarok, egyik pillanatban imadom ot, a masikban pedig nem vagyok kepes megbizni benne es ketelkedek abban, hogy tenyleg szeret engem...mar felfogtam, hogy szeretETT engem, megertettem h o nem olyan, mint masok....csak...o neki elege lett ebbol, hogy instabill vagyok, es azt irta ma, hogy par napig nem fog nekem irni...


meg megbeszeltuk az elso talalkozasunkat is 18.-an, de o meg azt irta ma, hogy hagyjuk az egeszet...


megertem ot teljesen...csak azt nem tudom, hogy o most akar meg engem, vagy total elege van belolem es nem akar mar olyan bnot, mint en...


nem tudom hogyan hozhatnam ezt helyre...csak ot akarom es nem akarom elvesziteni...meg olnem magam, ha elhagyna...


igen, csak 2 honapja beszelunk, de ez ido alatt nagyon megnyiltunk egymasnak es nagyon megkedveltuk egymast...legalabb is, igy vettem eszre...kar, hogy nem tudom neki neten keresztul kifejezni, hogy mennyire imadom...


hogyan hozzam ezt helyre?


ha nem irtam le eleg dolgot, es nem tudtok igy segiteni neke, irjatok privatban, es megprobalok ertelmesebben fogalmazni...



2021. aug. 16. 01:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Értjük. Nyilván 18 alatti vagy, és teljesen bizonytalan. Dehogy imádod, ő se téged, nincs is mitől szerelmesnek lenni.

Írásban mindenki azt hazudhatja, amit a másik hallani akar. Ha ismerkedéskor eljuttok idáig, akkor kár is belevágni, a játszmázás nem kifizetődő!

2021. aug. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
17%
oh...ez szomoru...
2021. aug. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
jezusom...de mi van, ha o tenyleg mas..? miert olyan elkepzelhetetlen, hogy o TENYLEG kedvelt engem..? en hiszek neki, teljes mertekben...nem lehet, hogy at vagott volna...
2021. aug. 16. 02:23
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

2honap cset az semmi talalkozni se akar. Mert eloben valszeg kiabrandulnal hamar. Miert hibaztatod magad o nem tesz semmit csak neten hulyit.

En is cseteltem igy sokaig belekepzeltem minden jot de egy nagy lufi volt az egesz

Tobb lanyt fuzott egyszerre sablon bokokkal 'a bizalmamba ferkozott naiv voltam te is az vagy

2021. aug. 16. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

2 hónapja van levelező partnered. Az már komoly felnőtt kapcsolat. Hány éves vagy? 12? Gondolom, nincs türelme kivárni azt a 2 évet, amíg legálisan megdughat.

Ennyire romantikus.

Amúgy hagyd a p1csába. Még csak írogattok, de már csak a vita van meg a sértődés.

Gondolom, a pasi meg lehet már 42, ha neten 21-nek adja ki magát, és gyerekeknek írogat. Csak nincs türelme. A pedofília nehéz műfaj. Mire befűz, te eléred a pubertást, és kiöregszel.

2021. aug. 16. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Az 5 igazi szakértő lehet💁

Bár 42 évesen 21 évesen néz ki az valamit jól csinálhat. Igaz én is 33 vagyok, de lazán 22-25 tűnök!🙃

Az fel sem merül, hogy érettebb fejjel, mar nincs türelmünk érzelmi labilitásra és hisztire. Kapott egy esélyt ismerkedési fázisba. Nem jött be. Nekem sem kellene ilyen lány🤷

2021. aug. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha meg nem talalkoztatok, az NEM kapcsolat! Neked nem fiura van szükséged egyelőre, habem egy jo pszichologusra
2021. aug. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Találkozásig nem szabad érzelmeket belevinni a beszélgetésbe, mert nagyon sokszor pórul fogsz járni. Ha már találkozás előtt ennyire össze tudtok veszni, egyébként se működött volna köztetek. Lehet nem is igaz, amiket eddig mesélt magáról és valójában kapcsolatban él, veled pedig játszik. Mi volt az oka, hogy nem találkoztok, pedig ennyire szuper minden köztetek?
2021. aug. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Itt te hibáztál, nem a fiú.
2021. aug. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

7-es megfogta a lényeget, a többiek rossz helyen tapogatóznak. Nem hiába tart instabilnak, mert az vagy. Aki egyik pillanatban azt mondja hogy mennyire szeret, alig várja hogy találkozzunk és mennyire örül hogy megismert, majd a másik pillanatban egy gonosz kis ..ci, fájdalmat okoz, komolytalan és megkérdőjelez, azt én is elküldeném a halál ..szára és biztos nem akarnék tőle semmit.


Az a lényeg szempontjából mellékes, hogy 2 hónapja csak chatelgettek, de ez is hozzátesz ahhoz, hogy ne lehessen komolyan venni az egészet.


Abból ítélve amit ide leírtál, valami nem stimmel nálad, az fix.

2021. aug. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!