Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a barátnőm, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

(Van egy barátnőm már körülbelül másfél éve és nagyon jól megvagyunk egymással, nagyon szeretem és ő is engem) Az egyik barátom elhívott engem a szülinapi bulijára, ahol voltak új arcok. Az egyik lánnyal sok beszélgetés után, eléggé részegen félrevonultunk és kiverte nekem sok csók kíséretével. Megbeszéltük, hogy ez egyszeri alkalom volt és, hogy meg sem történt.

Most pedig elképesztően egy rongy embernek érzem magam és teljesen döntésképtelen vagyok. Elmondjam a barátnőmnek vagy ne? Vagy mit tegyek? Együtt akarok vele maradni minél tovább, hazudni sem akarok de azt sem, hogy megromoljon/tönkremenjen a kapcsolatunk. Kérlek titeket, hogy vegyétek ezt komolyan, mert nagyon komoly. Nem sírtam kb. általános iskola óta, viszont ma rengeteget.

17/F



2021. aug. 17. 13:47
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
17%
Igazából két választásod van, vagy csendben maradsz és éled tovább az életed, vagy egyszerűen lelépsz valami indokkal. De semmiképp ne mondd el, ne törd össze a szívét a lánynak.
2021. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
75%
Beszélj nyíltan a barátnődnek erről, aztán megoldodik.
2021. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
80%
En a helyedben elmondanam, mert ha mastol tudja meg vagy kesobb derul ki akkor lesz aztan nagy baj. Probald meg oszinten es lassa rajtad a megbanast, mond el neki hogy sirtal is emiatt es nagyon buntudatos van. Es emellet azt is mond el neki mit erzel a baratnod irant.
2021. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
5%
3!
2021. aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
75%
Egy hulladék ember vagy. Az a minimum ,hogy elmondod neki.
2021. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg inkabb mondd el neki,mert valszeg előbb vagy utóbb meg fogja tudni.

De akkor nem lesz magyarákozkodás.

2021. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
5%
#2 nem fog megoldódni és csak fájdalmat fog neki okozni.
2021. aug. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
13%
Én nem mondanám el,inkább megtartanám magamnak ezt a titkot,addig amíg mondjuk arra nem kerül sor hogy ő is megcsalt és elmondja :D utána mondanám el neki hogy amúgy nekem is kiverte egy csaj.
2021. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
83%
Mondd el neki és szakíts vele. Jobb lesz neki így. Meg lehet neked is. Ha nem megy a hűség akkor nem kell erőltetni a párkapcsolatot. Majd talán picit később.
2021. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
96%

Hát szerintem két választásod van.

Vagy elmondod neki, a lehető legtapintatosabban, vállalva, hogy (a csaj temperamentumától függően) szakít veled, felpofoz, és soha többé nem áll veled szóba, de ami biztos, hogy fájdalmat okozol neki.

A másik, hogy megtartod magadnak, és akkor minden az eddigiek szerint alakul, de ennek az az ára, hogy nem fogod tudni magad felhőtlenül jól érezni a csajjal, a bűntudat miatt, és szar arcnak fogod magad érezni. Plusz, ezzel ugye vállalod a kockázatot, hogy esetleg így is megtudja a barátnőd, de nem tőled, ezzel pedig még kevesebb esély lesz arra, hogy együtt tudjatok maradni.


Hát... Nem lennék a helyedben.

2021. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!