Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha megsiratom a pasim akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megsiratom a pasim akkor szeret?17/l

Figyelt kérdés

Mikor veszekszünk és kibékülunk mindig megsiratom ,és én is elkezdek sírni mert ő sír!

Normális ez?

Ez azt jelenti szeret?vagy csak érzékenyek vagyunk?



2021. aug. 18. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Jesszusom.

Lehet csak szuperérzékeny, de lehet, hogy azért mert szeret, ennyiből nem tudhatjuk.

2021. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez nagyon aranyos, bárcsak nekem is lenne ilyen érzékeny párom. És lehet, hogy érzékenyebb, mint mások, de ha nem szeretne, akkor nem sírna.
2021. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Inkább azon gondolkodnék el a helyedben, hogy ez egyáltalán miért kérdés? Ha összejött veled egyértelmű, hogy minimum tetszel neki, ami később szerelemmé alakulhat. Ha még nem sok ideje jártok, akkor kicsit fura, hogy ennyit veszekedtek már most. Ha pedig már jó ideje együtt vagytok, akkor csak tudod, hogy szeret téged, neki is mondania kellett volna már.
2021. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
5-ször kellett elolvasnom, mire tudtam értelmezni. Nem "megsiratom", hanem "megsirattatom", de inkább "megrígatom"!
2021. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Megsiratni azt szokás akit épp temetsz.

Megríkatni a szó amit kerestél.

És teljesen abnormális ennyit veszekedni és drámázni, normális emberek nem igy viselkednek egymással. Nyilván szeret, mert különben kivágott volna már rég, de idővel úgyis kifog, mert az ilyen toxikus kapcsolatok így működnek. Illetve nem működnek.

2021. aug. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem, csak bőg a szegyenbeol
2021. aug. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem, ha megsiratod, akkor halott...
2021. aug. 19. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
nem feltétlen
2021. aug. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Sok oka lehet, sírni a másik által okozott fájdalomtól is szokás.
2021. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hat lehet regen rosszulbant vele az elozo parja
2021. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!