Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy működik ez a kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik ez a kapcsolat dolog?

Figyelt kérdés
Bugyuta kérdésnek hangzik, de esküszöm nem értem. Nekem még nem volt kapcsolatom, de eddig az a pár alkalom, amikor randiztam mindig rosszul sült el. Ti miután megismertek egy lányt (valahogyan), utána mennyi idő kell hogy elteljen, hogy "kapcsolatban" legyetek? És ezt ki is mondjátok? Hogy na, mostantól kapcsolatoskodunk? :D Vagy valaki, akinek több tapasztalata van leírná, hogy neki az első barátjával/barátnőjével a megismerkedéstől (azt is hogyan, miképp) az összejövetelig (hogyan miképp) mi történt, mennyi idő telt el, stbstb.

2021. aug. 26. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Én onnan számlom, ahogy szexelünk, Ez néhány találkozás után össze kell hogy jöjjön a mai világban, különben bukott dolog az egész.
2021. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Hat eloszor randizgatás, aztán komolyabb randi pl vacsora, szóval hagyunk időt, hogy egy kicsit megismerjük egymast és kialakuljon a bizalom. Kb 1-1,5 hónap minimum, de én nem úgy számolom mint az 1. :D


Amúgy a szex is nagyon fontos termeszetesen ;)

2021. aug. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Én teljesen egyet értek a #2 válaszával. :D
2021. aug. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mindenkinél máshogy alakul ki. Van olyan akinél már az első randi után, de van akinél sokadik után.
2021. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó. Vannak, akik az első csókjuktól, valahanyadik randitól, vagy épp az érzelmeik bevallásától mondják magukat egy párnak. Ez személyenként eltérő, nincs rá szabály.:)
2021. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk több randi is volt és randizás előtt is ismertük egymást egy ideje, az érzések bevallásakor történt az első csók is, onnantól számítjuk:)
2021. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!