Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítád vagy van valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítád vagy van valami magyarázat?

Figyelt kérdés

A párom 1 hete furcsán viselkedik, de mindenre mindig volt valami normális magyarázata, sőt még képek is arról, hol volt épp. De nekem végig rossz érzésem volt.

Ma nem tudtam elérni, de gondoltam dolgozik vagy társaságban van, nem akarja felvenni a telefon, sem nyomkodni.

Azért fél 10kor már felhivtam, hogy mivan, és kijelezte a telefon a whatsappon (amit elvileg csak a velem való beszédre használ), hogy épp hívásban van. Írtam neki ez után, hívtam is, de letiltott mindenhol, és a telefonszámomat is. Én érzem rosszul, vagy ennek szakítás lesz a vége? Erre van még egyátalán logikus magyarázat? Ennyire fáradt és kimerült lenne hogy nincs kedve(szokott ilyen lenni) ? Dehat akkor miért beszél mással?


2021. aug. 26. 22:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Elég undorító módot választott, de konkrétan lerázott. Te se keresd többet, mert aki ilyen gerinctelen, az nem érdemel meg egy második esélyt.
2021. aug. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más észszerű magyarázat.
2021. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is a többi válaszolóval értek egyet. Éretlen viselkedés, én szakítanék vele.
2021. aug. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Letilt? Azért annyit írhatna igazán, hogy most ne haragudj, de nem szeretnék beszélni, vagy valami. Ez elég kiábrándító. Így eltűnni, felszívódni..
2021. aug. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Egyátalán nem reagál semmire. Az a furcsa, hogy sokszor kérdezek rá ilyenre. Mert nem akarom hogy atbasszon. Ha van neki valaki más akkor mondja meg aztán ennyi volt.

De teljesen eltűnt, és tényleg egész nap nem írt, pedig a hét elején még velem szőtt közös terveket. Mi történt ennyi idő alatt?

2021. aug. 26. 23:16
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt? Ő hány éves?

Lány vagy fiú?

2021. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Fiú, 21 éves, több mint 3 éve vagyunk együtt
2021. aug. 26. 23:20
 8/24 A kérdező kommentje:
Én 18 éves lány vagyok
2021. aug. 26. 23:20
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
3 éve együtt vagytok és letilt? Mi a ****? Én tuti szakítanék, ha a barátom így intézné a dolgait.
2021. aug. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nekem a legfurcsabb az hogy egy olyan felületen beszélt valakivel, ahol csak velem szokott konkrétan. És mikor nekem ez feltünt, és írtam neki hogy figyu ez így mi? Mert az én fejemre egész nap szarsz.

Letiltott ez után. Szóval amint rájöttem hogy beszél valaki mással ott, letiltott

2021. aug. 26. 23:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!