Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítád vagy van valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítád vagy van valami magyarázat?

Figyelt kérdés

A párom 1 hete furcsán viselkedik, de mindenre mindig volt valami normális magyarázata, sőt még képek is arról, hol volt épp. De nekem végig rossz érzésem volt.

Ma nem tudtam elérni, de gondoltam dolgozik vagy társaságban van, nem akarja felvenni a telefon, sem nyomkodni.

Azért fél 10kor már felhivtam, hogy mivan, és kijelezte a telefon a whatsappon (amit elvileg csak a velem való beszédre használ), hogy épp hívásban van. Írtam neki ez után, hívtam is, de letiltott mindenhol, és a telefonszámomat is. Én érzem rosszul, vagy ennek szakítás lesz a vége? Erre van még egyátalán logikus magyarázat? Ennyire fáradt és kimerült lenne hogy nincs kedve(szokott ilyen lenni) ? Dehat akkor miért beszél mással?


2021. aug. 26. 22:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez is duplán gáz. Még az elején lányként csináltam olyat, hogy nem írtam egy napig, de akkor sem tiltottam le. Illetve voltam 16 éves.

21 éves fejjel, 3 év után ilyet csinálni elég érdekes. És akkor még szépen fogalmaztam.

Mást nem tudsz tenni, mint vagy szakítasz, vagy megvárod a magyarázatát. Legalábbis szerintem.

2021. aug. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Jelenleg nincs kivel szakitanom, mert eltűnt 😄

És ha a másik "hibázik" akkor elvarom hogy beszéljük meg, és zárjuk le. Számomra egy szakítás nem tiszta, hogyha nincsenek lezarva ilyenek.


Nekem a legrosszabb az hogy nem mondja a szemembe mivan, hanem a hátam mögött. Vannak mentális problémáim, lehet pánikrohamom. És ezt ő is tudja. Sokszor ő húzott ki belőle. Szerencsére most egy gyengébb volt amivel így egyedül is el tudtam lenni. De többször volt már hogy azt hittem tényleg megfulladok és fel kellett keltenem valahogy mert nem tudtam mit csináljak magammal, megmozdulni alig bírtam.

Simán kijohetett volna most is ennyire

2021. aug. 26. 23:37
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen még nem igazi férfi, nem tud normálisan szakítani, ezt a tinis módszert választotta.
2021. aug. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
De sosem volt ilyen. Mármint persze vannak gyerekes vonasai sokszor. De ha osszevesztunk, vagy történt valami mindig azt mondta hogy nem tilt le mert gyerekes, ha valami volt mindig elmondta előbb utóbb. Egész héten fura volt és ahányszor kérdeztem, azt mondta minden oké... De minek kellett hazudni
2021. aug. 26. 23:57
 15/24 anonim ***** válasza:
81%
Hát ideiglenes összeveszésnél nem tiltott le. A végleges szakításnál ezt tűnt célszernek. Talán azért is, mert nem akart átélni tőled egy pánikrohamot.
2021. aug. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Hát de basszus azért qvara nem mindegy. Persze nem neki lesz szar hanem nekem ha panikrohamot kapok. Meg ez magától jön, nem én szólok neki, hogy jöjjön.

Ennyi gerince lehetne azért, nem így ismertem meg

2021. aug. 27. 00:09
 17/24 A kérdező kommentje:
Azért én nagyon nyugtalan vagyok, nagyon sok hibája ellenére én nagyon szeretem, és nagyon magához húz. El sem tudom képzelni, hogy ha szakitunk mi lesz, illetve bele se merek gondolni hogy atvagott, pedig direkt kérdeztem rendben e vagyunk.
2021. aug. 27. 00:30
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ehhez gyorsan szokj hozzá, mert már szakítottatok, ez nem feltételezés.
2021. aug. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Reggelre se jelentkezett sehol.

Azért én bízok benne, hogy megmagyarazza legalább. Vannak mentális problémáim... Lehet azokat elegelte meg és megtetszett neki valaki mikor dolgozott (internettel dolgozik, tehát bármelyik ügyfele lehet).

De akkor lenne őszinte. Az én agyamat az b@ssz@, hogy nem áll elém, hogy "bocsi, de ez a kapcsolat nekem nem megy"... Hanem mikor észreveszem hogy atb@sz akkor eltünik... URIIIIIISTEN oviban vagyunk? Elbujtam a Mariska elől mert látta hogy a Julcsi is megpusziltam??

2021. aug. 27. 08:39
 20/24 anonim ***** válasza:
50%
Békélj meg a gondolattal, hogy részéről vége. Te is tegyél pontot rá.
2021. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!