Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egyetem mellett távkapcsolat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetem mellett távkapcsolat, hogyan működhet jól?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel lassan egy éve vagyunk együtt, eddig is távkapcsolat volt köztünk, viszont most kicsivel távolabb leszünk, és még az egyetem is... Szerintetek hogyan lehetne megoldani, hogy jól működjön?

2021. aug. 31. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy annyiszor találkoztok, ahányszor csak lehet.
2021. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Én eddig 3x próbáltam távkapcsolatot Magyarországon belül, de egyik alkalommal sem tartott 3 hónapnál tovább. Nekem minden nap szükségem van az érintésre és a szexre. Ha ti olyanok vagytok, hogy ezt tudjátok nélkülözni, akkor van rá esély, de ha olyan libidótok van, mint nekem, akkor esélytelen szerintem.
2021. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire bíztok meg a másikban. Ha valamelyikőtök féltékenyebb tipus szerintem el lehet felejteni az egészet. De amugy mekkora távolság? Az se mindegy.
2021. aug. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 2 éve vagyok 450 km távolságra a szerelmemtől. Családommal elköltöztünk sajnos, ide jelentkeztem egyetemre is, mert így bejárós lehetek és olcsobb szüleimnek.

Nos mi 2-3 hetente találkozunk.

A vonat út 6 óra.

Az ára meg kb. 12 ezer oda-vissza.

Nem egyszerű ügy, de ez van. Már csak májusig kell kibírnunk. Jövőre házasodunk miután végzek😊😍

2021. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!