Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » De ez a lány miért csinálta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De ez a lány miért csinálta ezt randin?

Figyelt kérdés

Megismertem egy szép lányt facebookon like-olgatott stb aztán ráírtam hogy találkozhatnánk,erre azt mondta okés.


El is jött a talira (fél órát késett azért) szóval elég hülyén éreztem magam,de elvittem egy helyre ahol el is kúrtam miatta 20 ezer forintot (piára) viszont én nem sokat ittam,szóval észnél voltam.


Vele sem volt semmi baj,de leültünk egy padra smárolni,és arra jöttek valami ismerősei,és fogta magát és elment velük,engem ott hagyott a p..ba egy szó nélkül annyit sem mondott hogy majd később visszajövök.


Láttam hova mennek (kocsmába) és a lány után mentem és lekiabáltam a fejét hogy amúgy ő normális vagy ez mi a f..z volt erre ő "hát nem tudom mi volt velem csak elkapott valami érzés, hogy nekem mennem kell".


Na mindegy elmondtam minden idiótának stb erre azt vettem észre hogy jön utánam haza. Az egésznek az lett az eredménye hogy itthon lecumizott de másnap én kidobtam,de nem igazán hatotta meg a dolog...most ez mi volt? Ilyen szar randim soha nem volt még...és nem vígasztalt nagyon hogy le rántott.


Valakivel volt már hasonló? És ha keres még foglalkozzak ezután vele?


2021. szept. 2. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz Vele, ha keres Téged!
2021. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy csak a pia miatt, ment randizni.
2021. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondj le róla örökre!

Útszéli szajha, semmi más.

Érzéketlenül bánik mások érzelmeivel. Az ilyen nem lesz soha normális gondolkozású.

2021. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak kellett neki egy balek, aki meghívja. 20e Ft piára egy alkalommal? Anyám.
2021. szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen nekem is ezek jutnak csak eszembe amúgy.
2021. szept. 2. 22:45
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Egy igazi ribizlit fogtal meg... Neveles meg egy szar volt... Respect a szuleinek
2021. szept. 3. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tyű, zűrös csajnak tűnik (de lehet, hogy csak aktuálisan ki van valamitől), szerintem pár nap alatt túl leszel rajta.
2021. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!