Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szalagavatón a páromat én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szalagavatón a páromat én választom ki?

Figyelt kérdés
Szóval. Az osztályból van barátom. Vele szeretnék táncolni majd. Semmit nem tudunk még a szalagavatóról. A párokat mi állítjuk össze, vagy a tanárok? Mert mi nagyon szeretnénk, ha együtt táncolhatnánk

2021. szept. 3. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
igen a párokat ti állítjátok össze magatoknak
2021. szept. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. szept. 3. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
A legtöbb suliban ti döntitek el kit akartok felkérni. Nálatok nem tudom hogy van (de valszeg ti döntötök), de nyugottan kérdezz meg egy idősebb diákot, vagy egy tanárt.
2021. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ti egymást választjátok, aligha lesz, aki direkt meghiúsítja. De ezt minél előbb közöljétek.
2021. szept. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. szept. 4. 06:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!