Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az együtt alvást, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az együtt alvást, hogyan lehet megoldani? A helyzet az, hogy van egy kapcsolatom. 3 hónapja vagyunk együtt, és ez lesz a 7. hete, hogy nem alszunk együtt. Délután szoktunk találkozni, a találkozások száma megvan.

Figyelt kérdés
Mindketten 18 évesek vagyunk, nincsen akadály az együtt alvásra. Beszéltem már vele erről, és mindig az lett belőle, hogy ne erőltessem, és indult is a veszekedés. Én tényleg nem erőltetem, csak hiányzik, és itt nem, nem a szexre gondolok. Számomra fontos, hogy meglegyen legalább hétvégente az együttlét este, és nem csak délután. Valaki volt már ilyen helyzetben? Tényleg nem tudom, mitévő legyek:/

2021. szept. 11. 00:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
És a barátod miért van ennyire ellene ? Nem igazán értem, hogy mi a gond.
2021. szept. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
A fiú én vagyok. Igazából ő egy elég különleges ember ilyen szempontból. Az a baj, én sem értem. Ha bármilyen negatív dolog éri, mint emiatt a veszekedés, ami részemről nem is az, de mindegy, akkor egy ideig nem szeretné. De nekem 7 hét az sok:((
2021. szept. 11. 00:46
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Kivel él együtt, nem lehet, hogy a szülei ellenzik? (Tudom, nagykorú, de ki tudja)

Az is lehet, hogy van egy számára nyomós oka, amiért nem szeret veled aludni, csak nem akar megbántani. (Nem jó a szex, nagyon horkolsz, vagy simán egyedül szeret aludni)

Én azért erőltetnék erről egy beszélgetést, hogy ugyan árulja már el, hogy mi baja van, nem kisgyerekek vagytok már, ezeket át kell tudni beszélni, ráadásul ha az ember szerelmes, tényleg nem elég a délutáni pár óra találka.

Én ha ilyen helyzetben lennék, és meg se tudnám vele beszélni, egy idő után megunnám, és szakítanék.

2021. szept. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Teljesen őszinte a kapcsolatunk. A szex tényleg nagyon jó, hisz látom rajta. A szülei normálisak, imádnak. Nem szólnak bele ilyesmibe. Horkolni meg egyáltalán nem horkolok. Minden lehetséges okot kiveséztem, de tanácstalan vagyok. És ő az az ember, akit tényleg igazán tudtam szeretni. Volt egy 5 éves távkapcsolatom, első szerelem, el sem kell mondanom a dolgokat. Annak vége lett, hónapokig szarul voltam. Utána volt egy 4 hónapig tartó kapcsolatom, ami kb. semmilyen volt. 0 érzelem. És most jött Ő. Nem tudnám elengedni. Egyébként nagyon szépek köszönöm a válaszotokat!
2021. szept. 11. 01:01
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha Te magad sem tudod mi az oka annak, hogy nem akar együtt alvást, akkor mi végképp nem fogunk tudni tanácsot adni. Szerintem ülj le vele, és kérdezd meg miért van ennyire ellene, nem szabadna ilyen dolgon kiakadnia.
2021. szept. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, amiket leírsz, és kívánom, hogy tartsatok ki sokáig, de azért annyira mégsem őszinte a kapcsolat, ha nem tudod, mi a baj, miért nem akarja az együttalvást, és miért érzi erőltetésnek. Ha semmi akadálya nincs, de ő nem akarja, csak vita van belőle, akkor nemigen lehet ezt megoldani, csak ha vársz addig, amíg ő azt nem mondja, hogy most oké.
2021. szept. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Igen. Valószínűleg az lesz, hogy várok, és köszönöm a jókívánságokat! Csak félek. Nem tudom, meddig kell várnom. Próbáltam, hogy akkor hetekig nem hozom fel. De akkor meg az esik nem jól, hogy azon a nap, amikor este is együtt lehetnénk, beiktat mással más programot. Aztán nekem nincs kedvem úgy találkozni délután, hogy ő elmegy a baráti társaságával este általában 2 órára, én meg megyek haza. Nem az a bulizós társaság. Inkább autós közösség, ahol ismerek embereket. Barátnőm is autóval szokott kimenni. Ez a tipikus lányok-fiúk autóval egy parkolóban dolog. De nem értem, hogy akkor én miért ne mehetnék velük. Közben tényleg velük van, és ott, olyan emberekkel, akik nem másznak rá. De zavar, és nem érzem jól magam, miközben nekem is jól esne, ha ott lehetnék.
2021. szept. 11. 01:19
 8/35 A kérdező kommentje:
És sokkal jobb lenne, ha együtt lennénk ott is. Persze nem mindig, nem vagyok pióca, de igényeim vannak.
2021. szept. 11. 01:21
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint mégsem olyan őszinte a kapcsolat. A kommunikációnak egy alap dolognak kellene lennie minden párkapcsolatban, mégha néha nem is olyan egyszerű az érzéseinkről beszélni. Őszinte leszek, nekem egy kicsit gyanús a barátnőd viselkedése..Ok nélkül kiakad olyan apró dolog miatt mint az együtt alvás, és még megsem magyarázza miért..Arról pedig nem is beszélve, hogy inkább elmegy a barátaival órákra ahelyett, hogy veled lenne, és még csak nem is akarja, hogy vele menj.
2021. szept. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Fura, viszont igazat mond. És nem is esik jól. Valszeg azért nem akarja, mert senkinek nincs ott a párja. Legalábbis, amikor én is vele voltam, akkor senkinek nem volt ott. Most is csak barátnőkkel fog kimenni. Hát nem tudom. Feltételezni meg nem szeretném, hogy hazudik:/
2021. szept. 11. 01:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!