Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az együtt alvást, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az együtt alvást, hogyan lehet megoldani? A helyzet az, hogy van egy kapcsolatom. 3 hónapja vagyunk együtt, és ez lesz a 7. hete, hogy nem alszunk együtt. Délután szoktunk találkozni, a találkozások száma megvan.

Figyelt kérdés
Mindketten 18 évesek vagyunk, nincsen akadály az együtt alvásra. Beszéltem már vele erről, és mindig az lett belőle, hogy ne erőltessem, és indult is a veszekedés. Én tényleg nem erőltetem, csak hiányzik, és itt nem, nem a szexre gondolok. Számomra fontos, hogy meglegyen legalább hétvégente az együttlét este, és nem csak délután. Valaki volt már ilyen helyzetben? Tényleg nem tudom, mitévő legyek:/

2021. szept. 11. 00:00
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Így már kicsit érthetőbb, azt hittem, hogy scrácokkal is lóg. De mindenestere beszélj vele, és mondd el, hogy ez neked nem jól esik. A Te érzéseid is fontosak, és biztos vagyok benne, hogy megfogja érteni.
2021. szept. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
De ettől függetlenül bennem van az a bizonyos “mi van ha”. Meg a mostani egy “különleges” alkalom lesz, mivel olyan barátnője jön, aki messze lakik. De szombat és vasárnap este is 2-2 órára csak ezért kimenni, hát nem tudom. Próbáltam vele megbeszélni. Csak annyira kihatnak az ilyen lelki dolgok rá, hogy rosszul lesz. Ezért írtam, hogy különleges. Éppen ezért is oda kell rá figyelnem, de ami bánt, és zavar azzal nem tudok mit csinálni:( Köszönöm, hogy írtál egyébként.
2021. szept. 11. 01:49
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem tudjátok a problémáitokat megbeszélni mint két felnőtt ember, mert az ilyen beszélgetések “kihatnak” rá és stb, akkor nem fogtok tudni megoldást találni. Ha valami zavar/bánt, nem csinálhatsz úgy mintha minden rendben lenne, mert minél jobban magada folytod, annál rosszabb lesz..És ezt tapasztalaból írom.
2021. szept. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Magadba*
2021. szept. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban őszinte a kapcsolatotok, akkor ezt simán meg lehet beszélni.
2021. szept. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
66%
Engem inkább az érdekelne, hogy hogy volt neked egy 5 éves távkapcsolatod és utána még egy rövidebb, ha még csak 18 vagy? 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Bocsi, fáradt voltam, és elírtam. 3 éves volt.
2021. szept. 11. 09:34
 18/35 A kérdező kommentje:
14-17, aztán 5 hónap szünet. Utána egy 4 hónapos, és most ugye a jelenlegi.
2021. szept. 11. 09:35
 19/35 A kérdező kommentje:
13-as válaszoló. Sajnos tisztában vagyok vele. Viszont úgy gondolom, mindent meg lehet oldani, és azon vagyok, de egyedül kevés vagyok hozzá:/ köszönöm mindenki válaszát!
2021. szept. 11. 09:37
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
A kommunikáció egy kapcsolat egyik alapja. Ha az nincs, akkor előbb utóbb vége lesz. Írtad,h őszinte a kapcsolat köztetek. Ebből kiindulva mégsem... Én hamar megunnám a dolgot.27 éves nő vagyok...volt ilyen kapcsolatom, ahol az aktuális párommal nem lehetett beszélni. Meguntam....
2021. szept. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!