Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek megcsal?Vagy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal?Vagy nem szeret már?

Figyelt kérdés

Barátomal egy éve vagyunk együtt, ebből fél év kb táv kapcsolat volt.

Mostanában egyre furább rövid válaszokat ad,egyre kevesebbet találkozunk, és egyre kevesebbet beszélünk.

Olyan mintha már nem szeretne.

Voltam olyan hülye hogy rá kérdeztem,és idegesen mondta hogy ne kèrdezzek hülyeségeket stb


De tényleg nem értem ezt az egészet,velem van a baj??

Szerintetek?



2021. szept. 12. 16:41
 1/7 Strecky2001 válasza:
100%
Szia, én azt mondom, hogy minden opciót fel kell vetni. Ha Te nem tettél olyat amivel megbántottad, akkor valószínűleg nála lesz valami gond. Lehet elbizonytalanodott és nem tudja mit érez. Minden esetre légy mellette és szépen lassan derítsd ki, hogy mi a helyzet. Ne kezd el rögtön gyanúsítani, mert csak meg fogod vele bántani. Készülj fel arra az opcióra is, hogy valóban megcsal/csalt. Ami egy féreg és undok húzás pláne úgy, hogy nem mondja el. Ha igazán szeretitek egymást, akkor fel sem kell merüljön ez a rossz opció. Sok sikert neked, remélem meg tudjátok beszélni és helyrehozni és ha ne talán még se soha ne csüggedj. Nem ő az egyetlen srác a világon, lehet hogy nem ő az igazi!
2021. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Lehet időszakos dolog, sok stressz és depresszió.

De ez ember függő, azért ha valaki szeret valakit (vagy is az én világomban az keresem és minél többet akarok vele beszélni és vele lenni) akkor nem hanygolja ennyire. Az h veled baj lenne nem tudhatjuk mivel nem velünk vagy kapcsolatban, de ha te keresed és megteszel amit tudsz a kapcsolatért akkor nem benned lehet a hiba. Nem egyszerű eset, kérdés h mi folyik jelenleg a barátod fejében.

2021. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudni, hogy veled van-e a baj, ugyanis nem ismerünk. Az, hogy egyből idegesen reagált, már lehet intő jel, de nem feltétlen jelent megcsalást, lehet csak elmúlt a szerelem, vagy "jobb esetben" gondjai vannak és túl elfoglalt. Ne hisztériázz, mert attól hülyét kapnak a pasik, hanem nyugodtan, egy találka alkalmával próbáld meg vele megbeszélni. Először kérdezz rá, hogy ő hogyan érez, szeretne - e változtatni valamin stb. aztán óvatosan térj ki a saját gondolataidra.
2021. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tettem semmi olyat amivel megbánthatam legalábbis nem tudok róla,eddig ha valamivel megbántottuk egymást esetleg véletlen akkor szóltunk egymásnak és megbeszéltük.Keresem őt de nem akarom zaklatni se.
2021. szept. 12. 17:34
 5/7 A kérdező kommentje:

Az apukájának a halála "év fordulója" lesz a közel jövőben bár ez elég csúnyán hangzik így.

Erről az egy dologról soha nem beszélt, ezért nem is tudom mi zajlik ilyenkor a fejében.

Talán ezért lehet ilyen?

2021. szept. 12. 17:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A párja vagy nem zaklatás ha keresed, ez a dolgod igazábol. Hát nem feltétlen tettél bármit is még mindig, az emberek csak úgy random szoktak megváltozni persze külső hatásra elöbb. Ha esetleg nem is csináltál semmit akkor is eltávolodhat tőled, sőt ha tökéletes vagy is félre mehet h olyanja van. De ne gondolj egyből arra h megcsal, benne van a kalapban az is de amíg nincs bizonyítékod feleslegesen ne idegeld magad és a másikat is mert ez megölhet egy kapcsolatot. Utána kell járni mi van vele aztán után levonni a következtetéseket.
2021. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, előtte kérjed meg, hogy ne játssza a sértődöttet, mert szerinted jogos (szerintem is) a kételkedésed az érzelmei felől. Mondja meg kerek-perec van-e problémája. A válaszába törődj bele.
2021. szept. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!