Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális-e ha a barátomat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális-e ha a barátomat nagyon szeretem, de nem vonzódok már hozzá?

Figyelt kérdés

14 éves voltam, mikor összejöttem a mostani barátommal. Már 3 éve együtt vagyunk és nagyon kötődünk egymáshoz. Rengeteg szép emlékünk , közös élményünk van együtt. Amit más a barátaival élt meg, azt mi egymással.

17 éves vagyok és körülöttem mindenki ismerkedik és meséli nekem a szenvedélyes élményeit.Őszintén én is erre vágyok, de ezt a szenvedélyt én már nem érzem, de a barátom még igen. Nagyon fájdalmas lenne elengedni ezt a kapcsolatot, mert én szeretem őt, csak már az a tűz felőlem kimúlt. Azt gondolom, hogy ilyen idősen még nem szeretnék elköteleződni. Azt érzem , hogy valami gátol abban, hogy úgymond kiéljem magam és önmrgvalósítsak és félek ennek hosszútávon nem lesz jó vége. De nagyon szeretem a barátom még mindig. Mi a véleményetek? Voltatok már hasonló helyzetben?

Emiatt olyan hülyén érzem magam...



2021. szept. 13. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam hasonló helyzetben,mivel a leghosszabb kapcsolatom 5-6 hónap volt,leginkább csak kalandjaim vannak az életben.


Amikor mesélik ezeket a szenvedélyes dolgokat nem gondolod hogy pont azért teszik hogy neked a kapcsolatod "le kisebbítsék?".

Mert őszintén szólva én ezért csinálnám meg csináltam is ilyent az életemben.


Megértem ha a kalandra vágysz mert még nem volt,de nehogy megbánd ha eldobod ezt kapcsolatot,mert tudod nem valami könnyű találni olyan embert akivel 3 évet lehúzol.


28f

2021. szept. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen kettős érzések vannak bennem. Egyik az, hogy nagyon szeretem és félek ha szétmegyünk megbánom, mert ő tényleg mindenben támogat, rengeteget tanultunk/tanulunk egymástól. Semmi ok nincs arra, hogy szakítani kéne, csak az, hogy én is kalandra vágyom. És tisztában vagyok azzal, hogy a kettő együtt nem megy, nem is tudnék a tükörbe nézni, ha ilyet csinálnék.

Egy személy mondta nekem egyszer, hogy ha mi egymásnak vagyunk teremtve, egyszer 3 4 év múlva úgyis visszatalálunk majd egymáshoz és addig mindketten élünk és tapasztalunk. Hát nem tudom... Szépnek hangzik, de azt gondolom ilyen nem történne.

2021. szept. 13. 23:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem fog megtörténni sajnos abba biztos lehetsz,ha csak a srác nem teljesen bolond.


Nem tudom mit tegyél de nagyon gondold át,nem olyan fényesek ezek a kalandok mint ahogy elő vannak sokszor adva,és rengeteg csalódást is bírni kell.

2021. szept. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítenek, hogy más ezt kívülről hogyan látja.
2021. szept. 13. 23:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosabban milyen kalandra vágysz ?
2021. szept. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már egy ideje én visszautasítom őt , ha "arrol" van szó, mert egyszerűen nem érzem. Nekem is és neki is van szexuális vágya, neki van felém , de nekem nincs felé ilyen vágyam. Nekem is szükségem van rá, csak a barátommal valamiért nem indít be, néha taszít is. Nem tudom miért
2021. szept. 14. 00:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem, hogy ennyi év együttlét után nehéz csak úgy véget vetni egy kapcsolatnak, de ha így érzel, és ez továbbra is így marad, muszáj lesz szakítanod vele. Előbb-utóbb neki is fel fog tűnni, hogy valami megváltozott és egyértelműen, ha nem vonzódsz hozzá azon a téren, nem lehet erőltetni a dolgot, mert akkor egyikőtöknek sem lesz élvezetes. Esetleg kérj egy kis szünetet (bár nálam ez kb. egyenlő a szakítással, néhány esetben lehet jót tesz a kapcsolatnak), ne beszéljetek pár hétig, és majd meglátod mi lesz.
2021. szept. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan véget vetnél egy komoly kapcsolatnak csak azért, hogy legyen pár futó kalandod ? Majd szépen úgy jársz, hogy kihasználnak, aztán kidobnak mint egy rongyot, és teljesen egyedül leszel, de akkor már túl késő lesz.
2021. szept. 14. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8-as: ez így igaz, DE. Ha már most nem vágyik rá, később sem fog. És ez előbb-utóbb szakításhoz fog vezetni, vagy félrelépéshez. Mer mások után fog vágyakozni.

Egy jó kapcsolatnak az alapja a jó szex. Ezt nem lehet kimagyarázni.

2021. szept. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is voltam már így régebben. (27N)

Kalandot együtt is tudtok keresni,találjátok ki új dolgokat amiket még nem csináltatok.Élesszétek fel azt a szenvedélyt mert biztos hogy ott van,csak kell valami új.

Ha tőlem kérdeznéd.. nekem nem érte meg szakítani anno.Megbántam,nagyon.

Utána már bármivel próbálkozhattam,nem tudtam vissza szerezni a szerelmemet.

2021. szept. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!