Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az miért van, hogy a korombeli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a korombeli lányok nem igazán érdekelnek??

Figyelt kérdés

Szóval igazából röviden annyi ugye, hogy 18 éves vagyok, de az ilyen 15-18, velem "egykorosztályba" tartozó lányok valahogy nem jönnek be, egyik sem az igazi.


Azt vettem észre, hogy a 20-24 éves korosztály sokkal érettebben viselkedik, nem mellesleg szebbek is. Joban bejönnek. Ez miért van?


Található ilyen korosztályban olyan lány, akit nem érdekli, hogy "csak" 18 éves vagyok és nem rendelkezem vagyonnal, kocsival stb?


Nyilván azok a lányok érdekelnének, akik tanulnak.


Aki hozzá tud tenni értelemben, annak pacsii! :)



2021. szept. 17. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Az írásodból kiindulva biztos nem, nem egy érett gondolkodásra utal a következő megnyilvánulás “meg szebbek is”.

Egyébként tapasztalatból mondom, hogy ritka az olyan lány aki már 20 felett van esetleg dolgozik is és összejönne egy olyan sráccal akinek se önálló keresete se jogsija nincs.

Pl. Én még tanulok 21 éves vagyok, nekem sincs önálló keresetem éppen ezért nem lenne gond ha a páromnak sincs. Viszont nekem pl ez a három év olyan szempontból sok lenne, hogy nekem két év múlva már munkám lesz jó eséllyel, te pedig még mindig tanulsz.

2021. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%

Nekem jobban bejönnek már a fiatalabb csajok:d veled is ez lesz, mert rajössz hogy ez a 20-30 as korosztály tele van elvárásokkal pénz, kocsi, ház, gyerek stb stb.


Inkább élvezd ki a te korosztályod.

2021. szept. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
semmi gond, kedves kérdező, így 30 elején nagyon bejönnek a 18-20as lányok ;) több marad nekem 😋
2021. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!