Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen barátot(pasit) szeretne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen barátot(pasit) szeretne egy középiskolás lány?

Figyelt kérdés
Egy középiskolás 16 éves lány milyen pasit szeretne? Milyen fiú tulajdonságok előnyösek. Miben hasonlítsanak? Fontosak a közös érdeklődések? Mennyire? Mi az, amit ellehet engedni és nem muszáj egy kapcsolathoz? Red-Flag, Green-Flag?

2021. szept. 24. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Minden lánynak más tetszik..nincs olyan ami az összes 16 éves lányra igaz,hogy mind ugyan olyan pasik akar
2021. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Adom #1-es szavait. Nem lehet általánosítani, mindenki más.:)
2021. szept. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Ismerd meg a lányt és megtudod
2021. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Igen általában minden lánynak más tetszik
2021. okt. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Vicces, magabiztos ami kb inden nőnek bejön kivétel nélkül, ha jol nézel ki az se szar de magadbol is kihohatod amit lehet pl fodrász/kondi,jó ruhák meg ha mondjuk érett vagy, mert sok lány azért hajt a saját koránál idősebb pasikra hogy tapasztaltabbak, ugye több téren és éretebbek, nem minden esetben, de ha ezek megvannak már jó uton vagy
2021. okt. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%

A legfontosabb, hogy őszinte és hűséges legyen, azért szeressen amilyen vagyok és fogadjon el teljes mértékben. Legyen ugyanolyan a világról alkotott nézetünk, a humorunk is legyen hasonló, hogy meg tudjon nevettetni és én is őt. Legyen figyelmes, támogasson és legyen törődő valamint tiszteletteljes. Én csakis hosszútávú kapcsolatot keresek, így nálam nem fér bele, hogy kételkedjen abban, mit akar. Legyen intelligens, bölcs. Nagyjából ezek a fontosak, természetesen még az is, hogy azért annyira nézzen ki jól, hogy vonzódjak hozzá.

A közös érdeklődést illetően: legyenek közös hobbijaink, olyan dolgok, amiket mindketten szeretünk és tudjuk együtt csinálni, de egyáltalán nem baj, ha vannak különböző hobbijaink is, legalább tanulunk a másiktól.

Nálam az még plusz pont, ha az illető szereti a zenét, esetleg tud énekelni/játszik valamilyen hangszeren, az is nagyon jó, ha hasonló a zenei ízlésünk.

Kicsit sok mindent írtam, de főleg az elején azért azok olyan dolgok, amik szükségesek ahhoz, hogy jól működjön egy kapcsolat. Red-Flag Green-Flag ezer van, felesleges lenne elkezdeni felsorolni, de ha van valamilyen kérdésed nyugodtan tedd fel:)

Természetesen minden lány más, én most csak a saját preferenciáimat írtam le. De szerintem a magabiztosság (nem a túlzott, hanem az egészséges!!) egy nagy előny, a külsőt illetően az ápoltság és a belsőt illetően a hűség pedig elengedhetetlen.

2021. okt. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Vannak szezonális divatok, kedvenc sztárok, amik meghatározóak lehetnek, de egyébként egyénenként változó
2021. okt. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!