Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy párkapcsolat (illetve a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolat (illetve a kölcsönös szerelem érzése) mennyire tolhatja fel az önbizalmat?

Figyelt kérdés
Egy kapcsolattól mennyire nőhet meg az önbizalma egy olyan személynek, akinek előtte lényegesen kevesebb volt?

2021. okt. 17. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Feldobja a kedélyét.
2021. okt. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem kimondottan nagy önbizalom bomba volt
2021. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Önbizalmad semennyire nem nő tőle, nagyonmax az egód, csak az emberek többségének az egó és az önbizalom 2 egyelő jelentésű fogalom. Önbizalmad akkor nő ha kondizol pl vagy aktivan teszed magadért valamit amitől elégedetteb leszel magaddal/jobban érzed magad a bönödben.
2021. okt. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyet is értek hármassal, meg nem is. Az egó és az önbizalom az tényleg más dolog, de össze is függenek szorosan.

Amikor egy ilyen kapcsolatom volt, az iszonyatosan nagy önbizalomnövekedés volt és bizonyos értelembem át is estem néha az egoista kategóriába emiatt.

2021. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem szmély szerint a párkapcsolataim eléggé lerombolták az önbizalmamat, pedig a partnereim nem voltak rossz emberek, tehát nem miattuk éreztem rosszul magam. Szóval ne várd el a kapcsolatodtól, hogy magától felépítí az önbizalmadat, ahhoz neked aktívan kell tenned valamit. Persze a partnered ebben lehet segítség, de egyedül a te felelősséged.
2021. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#3 Kapásból 3 embert tudnék mondani, akiknek semmivel nem lett több önbizalma a kondizástól, szóval légyszi ne mondj ilyen marhaságokat.;)
2021. okt. 17. 21:15
 7/8 A kérdező kommentje:
#1, #2, #4! Köszönöm szépen!:D
2021. okt. 17. 21:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sem a párkapcsolat, sem a kondizás nem tud megszülni valamit, ami egyedül kisgyerekkorban tud megszületni. Ha nem volt körülötted kompetens családi háttér és nem született meg az ősbizalom, ami a világba és önmagadba vetett bizalomhoz alapvető, akkor ezt felnőttkorban már csak önismereti munka által lehet kialakítani, ahhoz meg kell egy profi külső nézőpont, pl. egy pszichoterapeuta.
2021. okt. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!