Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok erről? Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Hogy számítsak barátommal?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk már 4 hónapja. 400 km van köztünk. Eddig háromszor találkoztunk.

Régen mindig beszélgettünk viszont már egy hónapja alig beszélünk, 1 hónapja telefonon se beszéltünk. Régen ez is minden este megvolt. Volt sokszor mikor egy teljes napig nem tudtunk egymásról semmit.

Tudom, hogy már nem érdekel úgy mint régen, mintha kiszerettem volna belőle,hisz ha szeretném akkor keresném. Irnák neki vagy felhívnám. De nem, nem teszem.

Ezért is érzem azt, hogy nekem ez már nem megy. Szakítani szeretnék.

Fogalmam sincs viszont, hogy. Üzenet természetesen kizárva, olyan bunkó nem szeretnék lenni. Esetleg telefonon?

Sajnos utazni nem tudnék hozzá. Az hogy ő jöjjön hozzám, az megint bunkó dolog. Tudom a telefon hívás se a legjobb.

Nagyon megszeretném már tenni de ugyanakkor félek is.



2021. okt. 29. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg videó hívás? Ott látjátok egymást.
2021. okt. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A hívás ilyenkor teljesen korrekt.


Engem Messenger üzenetben b_sztak ki, karácsony előtt, 1,5 év együttÉLÉS után. Ezt varrd össze! 2-3 napra hazamentünk a szüleinkhez karácsonyra, egyik nap várt az üzenet úgy, hogy 2 napra rá ugyanabba az ágyba mentünk vissza aludni. 2 napra rátaláltam albit és takarodtam a féregtől. Ehhez képest te angyal vagy.


F/29

2021. okt. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben tényleg jó egy hívás is.
2021. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Az előttem lévők szavait ismételném. A legkorrektebb szerintem az lenne, ha megkérdeznéd, hogy mikor érne rá rendesen egy videochatre és ott elmondani, hogy érzel és szakítani.

Nehéz lehet, de így cselekszel helyesen. Hajrá!

2021. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!