Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudom őt elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom őt elfelejteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szakítottunk a párommal lassan 3 hete.

Az utóbbi időben nagyon megromlott a kapcsolatunk. Azt mondta nekem, hogy azt érzi kiszeretett belőlem. Azt mondta nem hiányoznék neki, nem aggódna értem... Én igyekeztem tenni ellene, állandóan próbáltam kedveskedni, elmentem a sulijához, ha kellett vártam rá 2 órát,hogy együtt jöjjek vele haza. Sosem láttam volna rajta azt, hogy igazán örült volna neki... (csak kevésszer) de nekem mindig azt mondta, hogy örül neki. Ő is lepett már meg így, én annak nagyon örültem. Viszont megváltozott, valamilyen oknál fogva. Elkezdett nem tisztelni engem, csúnyán beszélt velem. Úgy beszélt velem mint egy kutyával, kurv* any*zott ha ideges volt,disznónak hívott engem,vagy éppen hazug Picsának ha félre értett valamit, vagy ha úgy gondolta hazudok.

Ha ideges volt, csúnyán beszélt velem, azt mondta ezt én generálom ki. Nem vigasztalt meg olykor, hozzám vágta, hogy bőgjél... Pedig tudta, hogy mennyire rosszul esik ha ezt mondja nekem... Máskor viszont tök kedvesen megvigasztalt.


Én mindent megtettem a kapcsolatért, valamilyen szinten ő is, de mindenért könyörögnöm kellett. Egy bocsánatért, egy meglepiért, és randiért magától nem igazán jutott eszébe. Csak ritkán.



Én nagyon össze vagyok törve és esve miatta, mert szeretem és a régi szép emlékek is eszembe jutnak a sok rossz mellett... Amikor kedves volt, mikor csak Ő értett meg engem, mikor felhívott ha szomorú voltam.


Szeretem őt, de ő elkezdett találkozni azzal a lánnyal, aki tetszik neki. (azt mondta először, hogy lehet hogy tetszik neki, aztán azt mondta nem tetszik neki csak még akarta nézni szeretem e, aztán megint azt mondta nem tetszik neki, majd mikor mondtam, hogy legyen boldog a lánnyal azt mondta mosolyogva, hogy köszi, meglesz...) (kapcsolatunk alatt azt mondta, ő csak egy barát)


Nagyon rosszul esik, nem tudom, hogyan léphetnék túl rajta.


Van amikor látom őt vonatról, nem tudom 100% elkerülni őt sajnos... Mindig félek, hogy szembe találkozok vele.


Én tudom, hogy a kapcsolat alatt féltékeny voltam erre a lányra is, és megkértem, hogy be beszéljen vele mert nagyon rosszul esik, és minden este miatta sírtam.

Eleinte mondta, hogy jó, nem beszél vele... Aztán mondta hogy hetente csak egyszer, abba beleegyeztem én is. Aztán többet akart. Majd mikor azt mondta többet nem beszél vele, kiderült, hogy beszélt vele. Nem esett jól... Hisz nagyon jól tudja mennyire zavart az a lány és, hogy mennyire rosszul érzem magam miatta.



Kitöröltem a képeket, igyekeztem mindent eltűntetni ami rá emlékeztet. Sokat vagyok a barátaimmal, futni járok olykor, de nem tudok egyszerűen nem rá gondolni. A suliban is a sírás kerülget, pedig ott vannak a barátnőim, de ha beszélek velük róla akkor is ez van.


Nagyon szeretem őt... És nagyon hiányzik nekem. A régi énje hiányzik a legjobban, amilyen a kapcsolat elején volt.


Nem tudom mit tudok tenni. Tudom, az idő segít... Meg, hogy éljem meg a fájdalmat.


Aki esetleg hasonló cipőben jár, járt, beszélgetne velem erről?


Minden tanácsot köszönök szépen!



2021. nov. 3. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Kitöröltem a képeket, igyekeztem mindent eltűntetni ami rá emlékeztet." - ezt jól tetted, ez az első lépcsőfok.

"Sokat vagyok a barátaimmal, futni járok olykor, de nem tudok egyszerűen nem rá gondolni." - a futás pont egy olyan tevékenység, hogy sokat lehet közben gondolkodni, ami nem igazán célravezető. Barátokkal jó együtt lenni, de a lényeg az lenne, hogy emlékeket szerezz, amik elveszik a figyelmedet.

"A suliban is a sírás kerülget, pedig ott vannak a barátnőim, de ha beszélek velük róla akkor is ez van." - lehet, hogy nem erről kéne beszélgetned velük, hanem valami másról.:D


"Nagyon szeretem őt... És nagyon hiányzik nekem. A régi énje hiányzik a legjobban, amilyen a kapcsolat elején volt." - ez teljesen érthető, de azt se felejtsd el, hogy milyen volt az utóbbi időben. Arra próbálja fókuszálni, hogy mennyire rossz volt a végén és hogy végre vége ennek.


"Nem tudom mit tudok tenni. Tudom, az idő segít... Meg, hogy éljem meg a fájdalmat." - Az idő valóban segíthet, de tenned kell azért, hogy teljen is az idő.:)


"Aki esetleg hasonló cipőben jár, járt, beszélgetne velem erről?" - Hasonló cipőben még nem nagyon jártam, de lelkizésben (elvileg) jó vagyok.:D

2021. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Na, én hasonló cipőben vagyok jelenleg is.

A szakítás óta eltelt idő 27 nap.

A szakítás oka..hát ez bonyolult. Vannak olyan dolgok, amik ellen nem tudunk tenni, vannak és kész (mentális betegség). Ezt le kell nyelni.

Viszont, voltak olyan érvek a szakítás mellett, amik borzasztóan bántottak, és igazságtalannak éreztem magam emiatt.

Mindegy is, a lényeg, hogy ugyan az a szitu.

Ha jól értem, veled szakítottak, a másik fél követett el hibákat, de sokszor eszedbe jutnak a jó dolgok, és szomorú vagy, még mindig szereted őt.

Ugyanez nálam. De tényleg, mindenben stimt.

Adja magát a kérdés, hogy mit tudsz tenni?

Hát, most csak mosolygok. Mert semmit. Amit tettél azt jól tetted, azt én is megtettem. De piszkosul hiáynzik, nincs olyan nap, hogy ne gondolnék rá. Nagyon durva hangulatingadozásaim vannak emiatt. Egyszer eszembe jut, hogy milyen undirító dolgoka csinált a vége fele, de sokszor eszembe jutnak, a szép dolgok.

És arra is rájöttem, hogy persze, Ő is hiányzik nagyon mert szeretem, de amagány az, ami az igazi gond. Hiányzik, hogy valaki törődjön velem, hogy valakivel beszéljek reggeltől estig, hogy valaki azt mondja, hogy szeretlek, hogy megfogja a kezed és megöleljen...


Hát, tényleg csak annyit tudok mondani, hogy kitartást nekünk! :)

2021. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Mennyi ideje voltatok együtt, ha szabad kérdeznem?
2021. nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2,5 évet voltunk együtt
2021. nov. 23. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
A leírtak alapján az első komoly kapcsolatod lehetett. Sajnálom, az idő, majd segít és találsz majd jobbat, aki a tenyerén hordoz.
2021. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!