Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én sokkal jobban szeretem őt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én sokkal jobban szeretem őt mint ő engem. Hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok, egy sráccal nagyon szépen alakultak a dolgaim, de már nem érdeklődik irántam annyit mint eddig. Már pár hete nem érzem magam fontosnak. Ha írom, hogy rossz kedvem van meg sem próbál felvidítani, helyette a barátaival írogatja a vicces dolgait, miközben én gyötrődöm, mert minden bajom beüt, és akkor lenne rá a legnagyobb szükségem, hogy támogasson meg velem legyen, de ő semmit nem reagál arra ha nekem egy depisebb időszakom van. Vagy ha írom neki, hogy beteg vagyok és nagyon rosszul vagyok akkor is elintézi egy jobbulással. Utána napokkal nem érdeklődik, hogy hogy vagyok, nem érzem, hogy olyan fontos lennék neki. Megunt engem, már nem érdeklem, ez tény. Napokig nem is keres, most már nem beszélünk minden nap, van, hogy 1 hétig nem is beszélünk. Nekem sokkal fontosabb ő mint amennyire én vagyok neki. Van, hogy ignorálja ha írok valamit és nem válaszol semmit, hiába keresem én. Elegem van már abból, hogy minden fiú csak ígérget, hogy ő aztán sosem hagy el, mindig itt lesz nekem, de amikor éppen szükségem lenne rá, akkor eltűnik napokra. Arra bezzeg jó vagyok neki, hogy "olyan" téren kielégítsem, meg olyanokról chateljek vele amit élvez. És az a legrosszabb, hogy ő nem mondaná meg magától, hogy már nem kellek neki, mert megunt. Mert fél, hogy nem találna mást akivel ennyi közös lenne benne mint velem, mert tényleg sok dologban hasonlítunk. Tudom, hogy ezért sosem szólna, meg szakítana, így még rosszabb, mert még azt sem vallaná be, hogy már nem érdeklem. Online kapcsolat, nyilván így rosszabb. Tavasszal találkoztunk volna először, áprilisban kb, addig csak terveztük, hogy ó de jó lesz ha együtt leszünk, most még elég messze élek, akkor fogok jóval közelebb költözni hozzá. Augusztus óta beszélgettünk, és most kezd megunni.

"Szakítsak" vele én? Mert hát ő nem fog, neki kényelmesen megmaradok, mert nem lesz neki más ettől fél. Létezik egyáltalán ilyen amikor az egyik félnek sokkal fontosabb a másik? Gondolom az ilyen dolgok nem is hosszú életűek.



2021. nov. 4. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan szakíts. Ez úgysem nevezhető kapcsolatnak.
2021. nov. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Én megírnám neki, hogy innentől vagy foglalkozik veled, vagy szakítassz. Talán erre észbekap.
2021. nov. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Mit szeretsz benne? Még életedben nem láttad, azt hazudik, amit nem szégyell, pontosabban már arra sem veszi az energiát. Felesleges volt ebbe belekezdeni is!
2021. nov. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
"Online kapcsolat" Ez nem kapcsolat.
2021. nov. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó kettő nagyon tudja😂😂😂Élőben is lehet hazudni meg kamuzni . Amúgy meg szerintem hagyd a srácot, nem érdemel meg.
2021. nov. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Szoval ha full leszarom a csajt akk velem marad. Érdekes, kipróbálom
2021. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Nincs bíztató jövőd ezzel a sráccal. Felejtsd el inkább.
2021. nov. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem hogy a lányok többsége miért ijen barmokhoz ragaszkodik.Szakíts vele ne irj neki ne keresd mert ha valaki szeret az ki mutatja

Azert nem törődnek veled mert elképzelhető hogy nagyon ragaszkodsz és nem vagy elég határozott ha rosszul esik párodtól bármi azt szóvá kell tenni.Ês màr a kapcsolat elején tisztázni a dolgokat.Azt gondolja a pasid hogy mivel ennyire ragaszkotsz hozzá bármit megtehet.

2021. nov. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8, most már nem írok neki, nem fogom keresni. De ő sem érdeklődik túlzottan irántam. Lassan 2 hete nem is keresett, szóval ő is jól megvan nélkülem, hát akkor én sem fogok ezentúl szomorkodni miatta. Ha egyszer méltóztatok keresni akkor meg megmondom neki, hogy ez ennyi volt, de részemről már most vége van, de hiába írok neki bármit ha ignorálja. Hát majd én is ignorálom ha ő ír, aztán majd szépen észreveszi magát, de akkor már késő lesz.

Nem ragaszkodom a barmokhoz, a normális fiúkat szeretem, ő is normális volt pár hónapig, aztán most derül ki, hogy nem az, de hát én ezt nem tudhattam eddig. Így már nyilván szakítok vele.

Én keresni ezentúl nem fogom, ha ő keres megírom, hogy ennyi volt. Tudta nagyon jól, hogy nem szeretem ha nem érzem magam fontosnak, ezt megbeszéltük az elején, de őt nem érdekli, hát akkor ez van.

Köszönöm a válaszokat. :)

2021. nov. 7. 01:59
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Ő már elindult a szakítás útján, de Te még nem.

Ha nem akarsz még jobban csalódni, akkor Te is lépj erre az útra. Már elkezdted azzal, hogy nem írsz rá.

2021. nov. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!