Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mennyi idő utan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő utan "illik" odaadni magunkat a fiunak? perszepersze nincs időhöz kötve hanem amikor mindketten erezzuk, de azert megis? mert ha valaki 1-2-3 honap utan odaadja az mar le van szolva, miert?!

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 09:20
 1/10 A kérdező kommentje:
kihagytam, 17L
2021. nov. 6. 09:20
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
És mi van akkor ha le van szólva? Szexuális élet mindenkinek a magán dolga szerintem
2021. nov. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem a mások okosságát kellene alapnak venni. Majd érzitek azt ti magatok. Nyilván nem úgy, hogy az egyik mit akar a másik meg bizonytalan, hanem ha mindketten akarjátok.

Volt pár hosszú kapcsolatom. Volt amikor 2 hónap után volt valami és olyan is, hogy az első randi után :D

2021. nov. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Nincs ilyen "szabály". Mehet minden, ha már megbíztok egymásban és kívánjátok a másikat.
2021. nov. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Fél év. Persze, mindenki mondhatja 1 hét után is, hogy ismeri a másikat és megbízik benne, aztán...
2021. nov. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
1-2-3 hónap járás után le van szólva? Én mégcsak nem is kapcsolatban veszítettem el. És erre sem szólt be senki soha,mondjuk olyanokról beszéltem erről akikben megbízok és közel állnak hozzám. Ha idegenek megtudják azokat meg szimplán nem érdekli
2021. nov. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez a kapcsolat gyorsaságától és menetétől is függhet. Nem tudom, azt megmondani, hogy mikor illik... Azt majd ti érzitek. Nekem az első kapcsolatomban fél év után jutottunk el az első szexig. A második kapcsolatomban meg 1 hónap után. Akkor add oda magad neki, amikor már úgy érzed, hogy készen állsz/álltok. De erről úgy is fogtok beszélgetni, ha kicsit több ideje lesztek majd együtt. Ne siess el semmit, majd jön magától.
2021. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
17%
2 hónap szerintem tökéletes 17F
2021. nov. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Mi együttléttel kezdtük. És annyira jó volt, hogy azóta is együtt vagyunk. Ennek fél éve.

És párkapcsolat, nem csak szexuális kapcsolat a mienk.

Najó, ez nem általános, de a lényeg, hogy nincs időhöz kötve. Ha túlsásosan sietteti a másik, vagy még zsarol is, hogy elhagy ha nem fekszel le vele, az csak a szexre hajt.

Nekem volt 1 éves kapcsolatom, 1 hónap után feküdtünk le egymással.

2021. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
nem kell masok tudjanak rola, hogy ti mikor szexeltek. amikor ugy erzitek
2021. nov. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!