Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátommal 1-2 napja szakíto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 1-2 napja szakítottam (igen, én szakítottam, mert felkaptam a vizet) viszont nagyon hiányzik, nagyon szeretem, egész nap sírok miatta, és ő is miattam. Szerintetek gáz lenne, ha ráírnék, hogy újra összejöjjünk?

Figyelt kérdés

2021. nov. 12. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha annyira szeretitek egymást, hogy sírtok egymás után, akkor adjatok egy második próbát.
2021. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért attól is függ milyen komoly dolog miatt, ha nem komoly akkor nemgáz, ha űjra összejöttök.
2021. nov. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Honnan tudod hogy ő is sír miattad, ha nem beszéltek?
2021. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem írj rá nyugodtan.

Ha nem más csaj volt az ügyben, vagyis nem komoly dolog miatt szakítottatok akkor írj rá.

Meg kell próbálnod hátha összejön valami, ha sikerül akkor boldogak lesztek nagy eséllyel. Ha nem akkor meg nem fogod sose megtudni mi lett volna, ha nem írsz rá.

Vagyis egy próbát megér.

2021. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Azért az se mindegy hogy miért szakitottatok...
2021. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szépen összeszeded magad, és nagyon szépen, és őszintén(!) bocsánatot kérsz tőle. Ha ő is tényleg szeret, akkor tudjátok folytatni talán.
2021. nov. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
békülős szex kell ide idösanyám
2021. nov. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá nyugodtan és kérj bocsánatot. Összejöhettek újra, ha megbocsájt.:)
2021. nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!