Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek nagyon túlreagálom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon túlreagálom és a barátnőmnek igaza van? Beteges féltékenységbe szenvedek?

Figyelt kérdés

Folyamatosan azt hiszem a mai napig hogy még nem tette túl magát az exén. A kapcsolatunk legelején természetesen mindig látszott rajta hogy szeret és megbecsül. Viszont voltak fura dolgok. Kb 2 hónappal azelőtt szakított az exével mint amikor mi össze jöttünk. Ez lehet egy kicsit korainak hangzik. Ő sosem hozta fel az exét csak amikor én kérdeztem róla. De ő mindig haraggal beszélt róla, hogy elpocsékolta az idejét nem is szerette igazán és, hogy nagyon megbánta.


Amikor össze jöttünk rá 2 hónapra láttam meg hogy a galléria legalján vannak az exével közös képek természetesen kitörölte sőt kifejezetten meglepődött mert ő azt mondta soha nem nézett le a galléria legaljára és őt annyira nem érdekelte hogy azt sem tudta hogy benne maradtak ilyen képek és kínosan érezte magát bocsánatot kért. A telefonból miután kitörlöd a kukába még benne maradt és 30 nap alatt törlődik ki. Na ő onnan már nem volt hajlandó kitörölni magától mert hogy ő látni se akarja majd kitörlödik magától. Miután megkértem természetesen onnan is kitörölte. Ezen kívűl amikor már megismertem rég nem voltak fent az exével közös képek kivéve 1 amit azért nem törölt le mert sok like volt rajta. Na hát ez rosszul esett bár tényleg sok like volt rajta de miután elmondtam hogy zavar szó nélkül letörölte. A szobájába a falára kivoltak téve az ismerősei tablói + a sajátja is és a sajátja mellett ott volt a régi barátjáé na ez is szarul esett. Ő természetesen egyből leszedte és ki is dobta mert azt mondta neki egyszerűen nem tünt fel mert már annyira hétköznapi volt sose nézegette. Megtartotta az exétől kapott párnát néha néha aludt is rajta de azt mondta neki miután szakitottak nem jutott róla eszébe az exe csak egy sima tárgy és nem dobta ki mert nem jutott róla eszébe semmi. De amikor elmondtam hogy zavar azt is kidobta bár az elején nem akarta mert nem értette ha neki nem a barátja jut róla eszébe akkor minek kidobni de végül kidobta és bocsánatot kért. Van 1 fura szokása az exével régen volt vmi közös pólójuk és a kapcsolatunk legelején velem is nagyon akart. Talált egyett ami épp akciós volt és megvette de utólag kiderült hogy ugyanolyan színű volt mint ami az exével volt. Megint azt mondta hogy neki ez fel se tünt utólag jutott eszébe és ne haragudjak emiatt mert őt nem emlékezteti erre. Én eleve megkérdeztem hogy attól hogy az exével volt ilyen közös ruhás valamijük nekem miért kellett. Ő azt mondta hogy neki ezek aranyosak és attól hogy vele volt attól velem miért ne lehetne. Velem csinált közös képeket és nagyon akart velem egy tükrös képet is csinálni és belementem mert mondom na csak lány biztos amiatt. És rá 1 hónapra jutott eszembe hogy amit kitörölt exéről közös képek az nagyrész mind olyan képek voltak. Felhoztam neki természetesen megint az jött hogy én betegesen viselkedek amikor neki ilyenek eszébe se jutnak és hogy ne féltékenykedjek mert full felesleges és kezdem egy kicsit idegesiteni vele. Mivel ugyanott lakott a régi barátja mint én + a barátnőm is ugyanott ezért néha amikor lemegyünk sétálni itt van 1 nagy park aztán ide szoktunk jönni. Mint utólag kiderült vele is néha-néha ott volt. De ő erre megint azt mondta hogy attól hogy vele is ott volt attól velem miért ne lehetne ott. + amúgyis csak az a nagyobb park van ezen a helyen ezt is hozzá tette. A másik talán ez esett az eggyik legrosszabbul eggyik nap amikor konkrétan majdnem egész nap ezekkel idegesitettem az ő elmondása szerint annyira belé beszéltem ezeket hogy 1 másodpercre eszébe jutott hogy mivan ha tényleg igazam van és kell neki a régi barátja. Ezt ő saját maga mondta el mert nagyon bűntudata volt amikor ennek semmi alapja nincs és hogy már annyit mondogattam neki hogy egész nap ezek jártak a fejébe és már véletlen gondolt erre a sok hülyeségem miatt. Azóta a 2 év alatt egyszer se volt ilyen a mai napig azt mondja hogy képzeljem el milyen szar lehet amikor reggeltől estig egész nap csak 1 személyről beszélek neki és utána én nekem esik szarul hogy már az agya bebeszéli magának hogy mivan ha tényleg kell. De mindig hozzá tette hogy rá 1 másodpercre már ideges volt emiatt mert annyira alaptalan és miattam volt. Ezek voltak a kapcsolatunk elején utána jó pár hónapig leszartam a dolgokat nem foglalkoztam vele egy időre el is múltak de utána megint elkezdtem betegesen össze függéseket találni pl észre vettem azt hogyha meghallotta a tv be az exe nevét akkor néha oda figyelt vagy oda kapta a fejét természetesen ő ezeket letagadta. Azt mondta egyszer tényleg oda kapta de full véletlen volt hogy pont akkor mondták ki a nevét illetve már amiatt figyelt fel arra a névre mert tudta hogy nem szabad probált direkt nem oda figyelni és már reflexből amiatt nézett oda. Ezen kívűl utólag kiderült hogy a kapcsolatunk legelején amikor ő vett óvszert ugyanolyat vett mint amit az előző barátjával használt sőt annyi hónap után akart velem lefeküdni mint a barátjával is mert hogy az se nem sok se nem kevés és azért illetve konkrétan a legelső alkalmakkor amikor lefeküdtünk ő mindig csak 1 pózba akarta csinálni. Nagy nehezen kiszedtem belőle hogy ő a barátjával csak ezt csinálta ezért ő ezt ismeri a legjobban. Amikor felajánlottam neki egy ujjat örült neki. Szóval voltak fura dolgok. Amikor ezeken veszekedtünk ő már sírva mondta hogy higyjem el neki ha én nem lennék és 10000 szor probálkozna be nála a barátja soha nem menne vissza hozzá illetve ha nem is szerette sose igazán úgy mint engem akkor minek kéne neki. Rengetegszer napi szinten amikor veszekedtem vele mindig sírt hogy értsem meg végre hogy ezek a véletlenek műve és 0 okom van féltékenykedni és hogy végre higyjek már neki. Sőt már a vége fele azt is mondta őt már nem érdekli semmi ha egész életembe semmit nem fogok neki elhinni de legalább ezt higyjem már el neki hogy sose kéne neki. Kicsit kutakodtam az instájába stb és megláttam hogy amikor szakitott a barátjával ilyen nagy szerelmi bánatos dolgokat tett fel a sztorijába idézeteket stb. Ezt számon kértem tőle hisz azt mondta hogy sose szerette igazán. És mindig ugyanazt mondta hogy ő sose szerette egyszerűen akkoriban szarul volt vágyott a szerelemre végre és jó volt neki ezeket olvasgatni stb. + elvileg ő szakított a régi barátjával de még nagyon nagyon régen megtudtam azt is hogy amikor egyszer akart vele szakítani a barátja meg elkezdett sírni hogy nehogy szakítsanak. De végül a lány szakított vele azt mondta a szakításnál 1 percet se sírt annyira nem érdekelte már. A kapcsolatunk legelején pont olyan autót akart magának venni első autónak ami a barátjának is van erre is azt mondta hogy ő neki ez már 100 éve tetszik és nem tehet róla hogy pont ugyanolyan márkájú autója volt annak is. Renggetegszer akartam már vele szakítani de mindig konkrétan sírva próbálta mondani hogy fejezzem már be mert sose kéne neki. Tényleg beteges vagyok?


2021. nov. 15. 20:18
A kérdező szavazást indított:
Totálisan beteg vagy és a barátnődnek igaza van
A barátnőd igazat mond
Szakíts vele
38 szavazat
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem valami nem okés veled. Vagy hagyd ezt abba, vagy számíts rá, hogy hamarosan szakít veled. (Én már rég megtettem volna...)

Amúgy ezt egyszer már megkérdezted, ha jól emlékszem.

2021. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Még annyit kifelejtettem az egész sztoriból, hogy kb fél éven keresztül néha néha úgy becézett ahogy az exét (utólag derült ki) elmagyarázta, hogy ő neki ez ilyen tipikus becenév és fel se tűnt neki de ha eszébe jutott volna nem hívott volna úgy. Az eggyik a kedvesem volt úgy tényleg sokszor hívott. De azt mondta ne gondoljam túl hiába hívta így néha az exét ez esett a szájára ennyi. A másik egy kicsit másabb volt: szívecske. Így azért nem szokás mindenkit hívni de így is hívott párszor. Ezen össze vesztem vele. Természetesen azóta soha nem hívott így mindig figyelt rá. Azt mondta véletlen volt. De engem akkoris zavar. Ennek tudatában szavazzatok légyszíves.
2021. nov. 15. 20:29
 3/47 A kérdező kommentje:
Kinézetre is eléggé hasonlítottam az exére amikor össze jött velem. Azért azóta már megváltoztam.
2021. nov. 15. 20:30
 4/47 anonim ***** válasza:
92%

Ezt a kérdést már egyszer kiírtad dárga, és akkor is mindenki megmondta, hogy nem vagy normális, és ha mi lennénk a barátnőid, már kidobtunk volna, mint macskát...

Chillelj le, dobd ki a barátnőd és szegény lány fellélegezhet :D

2021. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
83%

Totálisan kikészíted szegény csajt. Ne foglalkozz az exével, tégy úgy, mint ha nem is lett volna, felesleges ezen rágódni. Gondolom ő az első barátnőd.

Hány évesek vagytok?

2021. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Illetve egyszer bejelölte az exe facebookon (kitöröltem az ismerősei közül) és ő röhögve mondta hogy biztos még érez valamit íránta azért jelölgeti. Ez is szarul esett hogy ő egyből erre gondolt. Idegességemből letiltottam csóri gyereknek az egész családját bár az a barátnőmnek eléggé nem tetszett neki. Utólag már nem bánja
2021. nov. 15. 20:46
 7/47 anonim ***** válasza:
84%
Szerencsétlen lany... te tuti nem vagy normalis menj el orvoshoz... a lany helyeben mar reges reg ott hagytalak volna, inkabb orulj neki, h meg van baratnod
2021. nov. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
82%
Miért gyűlölöd szegény gyereket? Ártott neked? Attól még, hogy a barátnőd exe, nem kell gyűlölni
2021. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
72%
ekkora kamut :D
2021. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim válasza:
82%
Csóró csaj rendesen sírva könyörög neked hogy fejezd be, de te akkor is folytatod. Itt egyértelműen nálad van a gond, az is csoda hogy ennyi ideig kibírta. Hagyd már az egész témát. Éljétek az életeteket, vagy hagyd ott szerencsétlent, de akkor se kínozd.
2021. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!