Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmúlt a tűz, elhidegültünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt a tűz, elhidegültünk egymástől, nincs téma amiről bezséljünk, mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, a barátom 19

Tavaly aug 24-én jöttünk össze, azaz lassan 1 év 4 hónapja. Egy osztályba is járunk, de mivel itt Szlovákiában tavaly 2 hónapot jártunk így suliba nem taliztunk csak hetvegente. Az idei nyAr végétől olyan furi a kapcsolatunk. Elhidegültünk egymÁstól. Nem tudunk együtt mit csinálni, minden olyan egyhangú. A szakításon is gondolkodtunk már de szeretjük egymást és mindig arra jutottunk, hogy nem akarjuk elveszteni egymást. Mostanában minha “rákaptunk volna egymásra” nem tiszteljuk egymast, csunyan beszelunk egymassal, orditozunk a véleményeink is elternek, sokszor mond olyan vicceket amiket een komolyan veszek es ebbol is csak a vita van . Már nem is szoktunk olyanrol beszelni, hogy mi lesz ha befejezzunk a gimit, meg így a közös jövőnkről. Szexuális életünk jó, de abba is vinnék már egy kis változást.

Tudom tudom, meg fiatalok vagyunk nagyon és még számtalan szerelem jöhet kettőnk életébe, de attól még meg szeretnén javítani ezt.



2021. nov. 18. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha szeretnének megjavítani, akkor nagyon erősen "rá kell feküdni" a dologra. Legyenek "kötelező" randik. Ezt úgy értem, hogy havonta minimum 1-2 közös program. Tartsátok magatokat hozzá. Ha találkoztok, akkor játsszatok együtt. Beszéljétek meg, hogy ki mire vágyik. Miért laposodott el a kapcsolat. Beszéljetek sokat!
2021. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

Tehát nincs közös témátok, nem tudtok egymással kommunikálni, már nem tisztelitek egymást, a párod humora neked nem fekszik, a szex meg jó de azért mégse mert te többre vágysz.

De szeretitek egymást.


Szerintem olvasd át amit írtál és próbálj meg rajta egy kicsit gondolkodni, majd nézz utánna mit jelent az ha valaki kapcsolatfüggő.

2021. nov. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

Annak te nézzél utána, kettes, mert köze nincs ahhoz, amire te rá akarod fogni.

Kérdező, úgy mégis mit jelent nálad az, hogy szeretitek egymást? Aki szereti a másikat, az nem tud miről beszélni vele, nem tiszteli a másikat, csúnyán beszél vele, ordítozik, ne tervez a jövőre, így van?

2021. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem érdemes lenne őszintén beszélgetni egymással.

Sokkal többet.

Mi a feszültség oka? Valóban egymással van bajotok, vagy csak valamiért feszültek vagytok?

Szeretitek még egymást?

Mind a ketten meg szeretnétek menteni a kapcsolatot? Csak így lehet, és ha egyikőtök nem akarja igazán, akkor el kell fogadni, tovább kell lépni.


Ha szerettétek valaha egymást, akkor idézzétek fel azt, hogy mit szerettetek, hogyan szerettetek, csináljátok azt, ami akkor jó volt.


Miért veszekedtek? beszéljétek meg higgadtan. Ne vágjatok egymás fejéhez olyasmit, amivel egymást megbántjátok, állapodjatok meg ebben. Ha mégis, akkor kérjetek egymástól bocsánatot.


Nem lehet, hogy már más után vágyik valamelyikőtök? Lehet, hogy nehéz ezt bevallani még magatoknak is.

2021. nov. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 Azt vágod hogy egy 15 hónapos tiniszerelemről van szó, nem pedig egy 15 éve tartó házasságról 2 gyerekkel?


Szép volt, jó volt, elmúlt. Mind a ketten másra vágynak, irta a csaj hogy szex terén is változatosságra vágyik.

Elmúlt az érdeklődés egyik (vagy mindkét) részről, csak a megszokás miatt vannak együtt minek kell erőltetni a hülyeséget?


Fiatalok, hadd találják meg a megfelelő partnert


#3- Lehet hogy nem tankönyvi esetek, de valamiért mégse képesek kimondani azt hogy ez a kapcsolat halott, már ott tartanak amikor szavakkal marják egymást, ebből később simán lehetnek "tettek" is, de a kérdező mindenáron ragaszkodik a partneréhez meg ehhez a kapcsolathoz.

Miért?


Tényleg le kell írnom ilyen alpáriul:

A barátod nem szeret de nem szakít veled mert jól jön a könnyű "lyuk".

2021. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!