Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek akkor, ha a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor, ha a barátnőm nem akar?

Figyelt kérdés

Olyan ptoblémám lenne, hogy van egy barátnőm kb 1 hónapja, és nagyon szeretjük egymást, de ma azt írta hogy hagynunk kéne a dolgot mert a szülei elválnak és hogy ő most "nem képes engem befogadni"

Szerintetek mit tegyek, azt mondta, ha átvészelte a válást akkor lehet kettőnkről szó?

Én nem szeretném őt most elveszíteni!

Azon gondolkodom, mi lenne ha azt megbeszélném vele, hogy én mellette fogok állni egész végig segítek amiben csak tudok.

Mi lenne a helyes döntés?

A válszokat előre is köszönöm!



2021. nov. 21. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Most hagyd, ne nyomulj párként, mert eltaszítod. Csak érezze, hogy számíthat rád barátként.


aztán ha feldolgozza a válást, folytathatjátok.

2021. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Békén kell hagyni. Ha keres legyél vele kedves, amúgy meg hagyd, hadd szedje össze magát. Ha szerencséd van és téged választ, sokkal jobb lesz a viszonyotok. Ha nem, akkor meg lemaradt egy klassz srácról.
2021. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez most nagyon sokat jrlrnt nekem!
2021. nov. 21. 18:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most hagyd békén, biztos nehéz neki, hagy dolgozza fel, majd ha utána még keres, tényleg még jobb lehet a viszonyotok.
2021. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a szülők elválása jelentéktelen dolog, ami rád nem csak hogy nem tartozik, de egyenesen untat. Ezen neki kéne elgondolkodnia, hogy egy hasztalan tény (a válás ténye) fontosabb, vagy barátfiúja.
2021. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, tini korban jelentéktelen... sajnállak, ha neked ilyen családod volt/van.
2021. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%

Hát ha normálisan működne a dolog, akkor hozzád menekülne, nem pedig kirekesztene. Legalábbis általánosságban ez lenne a jellemző. Valószínűleg ezzel takarózik csak, és a valódi problémát nem tárja fel.


Ereszd el, GG go next.

2021. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Tapasztalatból írok. Nekem elváltak a szüleim amikor tini voltam. Megviselt,de a 7esnek adok igazat. Ha lett volna egy párom akit igazán szeretek,biztos nem hagytam volna,hanem ő lett volna a támaszom. Nekem ez ( azon túl,hogy tényleg rossz dolog) de kicsit egy frappáns indoknak tűnik,hogy dobjon és közben ne bántson meg mert erre fogja.
2021. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
Van más pali a képben! Ha szeretne akkor nem hagyna el! Ennyi erővel akkor én is dobtam volna a bnőmet amikor szüleim váltak... De mivel szerettem így nem mentünk szét! Sajnos nem szeret és ha már ezért hazudni kell, mert van más akkor nem kicsit gerinctelen
2021. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%

#8 de hisz ez még nem "a párja, akit igazán szeret", hisz csak egy hónapja vannak együtt! Nem is volt még idő arra, hogy komolyabban összekovácsolódjanak. Más azért ez így, mint egy stabil, régóta meglévő kapcsolat.

Kérdező, én az első pár válaszolóval értek egyet. Egy válás nagy trauma, a barátnőd sem igazán tudja, hogyan kezelje. Legyél vele türelmes, ne erőszakoskodj. Csak éreztesd vele, hogy ott vagy neki, ha szeretne pl beszélgetni.

2021. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!