Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki járt már úgy, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki járt már úgy, hogy a barátnőtök egyik családtagja meghalt és eltavolodtatok egymástól?

Figyelt kérdés
2021. nov. 24. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére még nem.
2021. nov. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Anyukája autóbalesetben korházba került, majd pár napra rá elhunyt.


Az egész zűrzavar + mivel relatíve különböző okok miatt ott és akkor egy rövidebb távolságú, de távkapcsolatban voltunk rá is ment az egész kapcsolatunk.

2021. nov. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akármennyire mellette akartam lenni nem engedte és elkezdett ismét drogozni. Azóta nem tudom mi van vele, mert kidobott mondván renbe kell tegye a dolgokat a fejébe és nem ér rám.
2021. nov. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Teljesen eltávolodtunk egymástól, mert ő egy másik barátnővel töltötte abban az időben minden idejét. Ez az időszak eltartott egy darabig, de utána valahogy minden rendeződött, azóta is legjobb barátok vagyunk. Azóta volt erről szó és azt mondta neki ez (is) kellett ahhoz, hogy feldolgozza a történteket.
2021. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Párkapcsolat kategória. Szerintem a kérdező ilyen értelemben vette a barátnő szót.
2021. dec. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 igazad van, nem néztem a kategóriát. Azért hátha hasznos volt így is a válasz :)
2021. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!