Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ha van pasitok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha van pasitok, szoktatok instán nézni izmos pasikat, esetleg kedvelni a képeiket?

Figyelt kérdés
2021. nov. 25. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Ha valami celebet követek, és ő teszi ki, akkor belájkolom, de magamtól nem keresek rá.
2021. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelnek se más pasik, se az izmok.:)
2021. nov. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy sem nézek izmos pasikat. Szerintem csak a fiúk csorgatják a nyálukat random nőkre. Én max hírességeker likeolok, de őket is a munkásaáguk miatt szeretem.
2021. nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert a barátnőm ugyanazt mondja mint a 2. válaszoló, de közben látom, hogy mit likeol/követ. Oké, elkezdett crossfitezni, csak akkor is aggaszt valamiért. Én sem vagyok kövér vagy valami, normál testalkat, csak picit érdekes.
2021. nov. 25. 16:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barátom csinálja ezt, tipikus ig modellek, p.rnósok mindenhol, de közben azt mondogatja nem érdekli más nő :D
2021. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
Nagy kamu ,hogy a lányok nem csinálják. Pont mostanában vettem észre ,hogy pár lány mennyire undorítóan nyomul a kockahasú srácokra. Kis tartás nem ártana 😂😂😂
2021. nov. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tartás? :D Az legtöbb esetben sajnos jócskán hiányzik kedves "férfiakból"
2021. nov. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem tökre nem gáz, ha lájkolgat. Attól, hogy kapcsolatba van még van szeme.:) Ha szembe jön velem instán egy jó pasi és tetszik belájkolom. Barátom is lájkolgat mindenféle szexi csajokat, de ettől még nem gondolom azt, hogy én kevesebb lennék. Az insta amúgy is csak egy mű dolog, ez erről szól műcsajok meg műpasik. Semmi komoly. :D
2021. nov. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én ahogy megláttam, hogy ezt csinálja, én is elkezdtem, mondom akkor nekem is lehet, erre 1 hétre rá megkérdezte hogy tetszenek e nekem ezek a nők, mert hogy ő elég távol áll tedtalkatilag tőlük.. akkor kaptam vagy 5 képet vissza amit likeoltam, utána mutattam én is neki párat amit ő likeolt, és utána egy darabig abbahagyta. 😅
2021. nov. 27. 14:40
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted. Én is ezt csináltam barátommal, bekövettem random férfi modelleket, meg is jegyezte utána. Mondom akkor az hogy van, hogy te több p.rnóst követsz mint valós ismerőst? kikövette az összeset és azóta arról papol hogy nem szabad ilyen embereket követni, mert tiszteletlenség a pároddal szemben, és leszólja érte a fiú barátait

Pedig ezelőtt ő volt erre a legjobb példa :D

2021. nov. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!