Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az mennyire normalis ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normalis ha randizok egy lannyal mar egy ideje es nekem elkezdi meselni hogy hogy smarolt meg mi volt a regi kapcsolataba 2 eve stb meg mi volt a crushjaval?

Figyelt kérdés
Ez jot jelent vagy rosszat? Felteknnye akar tenni esetleg? Vagy csak baratnkent tekint ram, vagy szerelmes belem es ennyire megnyilik elottem?

2021. nov. 29. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha a csókolózásról beszél,akkor az azt jelenti,hogy csókolózni akar.
2021. nov. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Bármit jelenthet, ennyiből nem tudom megmondani.
2021. nov. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pl ha mondja h mikor smarolt eloszor stb
2021. nov. 29. 01:44
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Én nem hoznám fel ezt a témát a helyében, de szerintem csak mesélni, dumálni akar.
2021. nov. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Neki fontos, hogy ezeket elmondja és megossza veled. Ennyi. Neked ezek szerint egyáltalán nem fontos mi volt elötted. Ez is rendben van. De könyörgöm ne kombinálj, hanem márt most kommunikáld le a dolgot.
2021. nov. 29. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Amikor az elején voltunk a barátommal, ő is mesélt nekem ilyeneket. Sőt még olyanokat is, hogy hol csinálták 'azt'. Amúgy rossz volt hallgatni, de legalább elmondott dolgokat. Ugye én nem tudtam ilyet mesélni, mert nem volt senki előtte (:

Szóval szerintem ez akár jót is jelenthet, ha látod rajta, hogy nem úgy meséli, mint aki újra átélné az egészet.

Plusz mivel lány, és a lányok igencsak cselesek tudnak lenni, akár azt is jelentheti, hogy féltékennyé akar tenni.

Azt, hogy mi az igazság azt pedig ő tudja. 🤷🏼‍♀️

2021. nov. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
Ez egy paraszt. Menekulj.
2021. nov. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!