Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt legjobb barátnőmmel jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt legjobb barátnőmmel jó kapcsokatot alakított ki a párom. Nagyon zavar, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, volt egy nagyon jó lány haverja, akiről meg voltam győződve,hogy többet is érez iránta. 2 évig ment a huza-vona mire megszakadt a kapcsolatuk,de mai napig is van,hogy beszélnek. Legutóbb (alkoholos állapotára fogta),de megkérdezte tőle,hogy lesz e a barátnője,majd másnap elnézést kért tőle, mivel be volt rúgva. Én erről elvileg nem tudok. Majd telefonáltak egyet, utána még olyan beszélgetést találtam,hogy eléggé kellemetlen volt a telefonbeszélgetés. Azóta nem beszéltek. Én nyáron összevesztem a legjobb barátnőmmel, így vele már nem tartom a kapcsolatot. Elég rosszban vagyunk, de jobb is hogy megszakadt a kapcsolat, mivel nagyon rossz hatással volt rám. A barátom világ életében gyűlölte őt (kölcsönösen), és azt a napot várta,hogy én megszakítsam vele a kapcsolatot. Aztán volt egy osztálykirándulás, ahol kicsit beszélgettek. Kibékültek, elásták a csatabárdot. Viszont azóta nagyon durván közelednek egymáshoz. Novemberben tartottunk egy nagyjából 3 hetes szünetet, akkor nagyon sokat lógtak együtt. Irogatnak is rendszeresen. Csütörtökön újra összejöttünk a párommal, de engem mérhetetlenül zavar,hogy ilyen jóban vannak. A lány mindenkire rányomul akinek f@rka van. Eléggé egy szar ember szemelyiségre is. A barátom eddig ezt látta,de most elfogta őt a jóindulat vagy mi, és most "belelát" a volt barátnőmbe és "tudja" hogy mit miért hogy csinál, és hogy igazából nem is olyan rossz ember. Én ezzel a lánnyal leéltem 3 évet, szobatársak voltunk. A volt palijával is egy tirpák volt, felvágott azzal ha őt megfektettek a hétvégén stb. Ezer millió palival beszél és mindet maga köré akarja tekerni. Én ezt látom, mert ismerem. Elmondtam a páromnak is hogy zavar és hogy fáj, hogy eddig azt akarta, ne haverkodjunk mert rossz hatással van rám, most meg bizalmasa lett, és mindent elmond neki, ami éppen bántja a páromat. És tudom hogy ezt akkor mindenki tudni fogja, mert eléggé egy pletykafészek.

Most szerintetek mi a jó istent tudnék tenni?

Tudom, hogy ebből lesz baj, és egyszerűen érvágás az hogy ők csevegnek, meg vihognak egymásra. De a csaj más palijára is ráhajtott. Az a lány tervezi megtépni ezt a ribirókát, de nem tudom hogy én mit tehetnék vele. Egyszerűen egy szar alak, és nem lehet vele mit kezdeni mert nyomorék agyilag.

Tudnátok valamit tanácsolni?



2021. nov. 29. 09:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben már rég szakítottam volna a “párommal”..

Semmi értelme nincs a kapcsolatotoknak.. Azért, mert valaki részeg, nem írogat más nőnek olyat, hogy lenne-e a barátnője, ha nem érez iránta semmit.

Az meg, hogy a volt legjobb barátnőddel is jópofizik még egy intő jel, hogy hagyd ott a francba.

2021. nov. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Neki is nagyon nehéz,mert nincs kivel megossza a problémáit, bár sok haverja van.. elhiszem hogy jó lehet megértő füleket találni, de ez a csaj nem az...
2021. nov. 29. 09:33
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagy neki te. Ne a volt a barátnődhoz menjek “megértő füleket találni”.
2021. nov. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Menjen* bocsi a hibákért, telefonról írok.
2021. nov. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet ereszteni kell.
2021. nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Szegény srác... nehéz egy ilyen féltékeny barátnővel mint te, Kérdező.


De tudod mit? A srác veled van és nem a másik ribivel. Ez nem ad okot a büszkeségre?

2021. nov. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Adna okot,ha tudnám hogy mit szeretne. Ő maga sem tudja, hogy mit akar tőlem.
2021. nov. 29. 14:13
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha veled nem tudja megosztani a problémáit, akkor ez nem egy igazi, jó kapcsolat. Ha a srác azt se tudja, mit akar tőled, akkor nem is lesz belőle semmi igazából. Abból, amiket leírtál, te is borzasztó féltékeny típusnak tűnsz, talán ez is baj, de nem úgy néz ki, hogy a ti kapcsolatotoknak lenne különösebb jövője. Az 1. válaszoló tökéletesen leírta, hogy a kapcsolatotoknak nincs értelme.

A volt "barátnőd" simán bosszúból is ráhajthatott a pasidra, és hidd el, ha már annyira az ujja köré csavarta, hogy hirtelen ő lett a "jó" veled szemben, meg is fogja szerezni magának. lehet, hogy a következő percben eldobja, de addig vadászni fog rá.

Konklúzió: felejtsd el ezt a srácot, és magasról tégy rá, hogy mit csinál utána.

2021. nov. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs. A volt barátnőm végigkövette, hogy én mennyire kikészültem a másik lány miatt. Lehet szándékos. De kezd idegesíteni. A barátom szerintem csak a velem kapcsolatos gondokat osztja meg, bár nem tudom. Viszont nagyon idegesít, hogy próbál mindig köré legyeskedni a csaj. Beszélni fogok neki erről, de nem tudom hogy hogyan tehetném. De nem normális amit leművel. Vagy csak én tolom túl?
2021. nov. 30. 14:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tólod túl igazad van és egy a pali egyébként bocsánat a kifejezésért de szopat. Ez csak mind kifogás amit mondd. Te ott vagy neki te vagy a "szerelme" úgyhogy a problémáiról veled kéne beszélnie.
2021. nov. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!