Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van esélyünk újra együtt lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyünk újra együtt lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előző hónapban szakított velem a barátnőm, viszont azóta is szoktunk beszélni.


Volt egy pár hetes időszak, amíg minden kommunikációt megszakítottunk, viszont utána írt és azóta megint beszélünk. A nagyobb szünet előtt én még körülbelül 2x próbáltam megbeszélni vele, hogy kezdjük újra, de nem ment bele. Most viszont megbeszéltük, hogy fogunk találkozni aztán lesz szó erről, de jelenleg úgy érzi nem szeretne összejönni.


Amit tudok az az, hogy szeret és hiányzom neki, nem akar elveszíteni, de valahogy együtt lenni sem.



2021. nov. 29. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Valamennyi esély szinte mindenre van.:)
2021. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%
Csak a töltött káposzta jó felmelegítve.
2021. nov. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
38%

Szerintem próbáljatok meg ismét próbálkozni, hívd el programokra hogy lásd mi a helyzet de ezeknek nem kell hogy randik legyenek. Nem azt mondom hogy menjetek le barát zónába de valami ehhez nagyon hasonlóra gondoltam, így lehet újra átélitek hogy mi tetszett meg a másikban még régebben amiért összejötettek. Ha ez megtörténik akkor lehet magasabb szintre emelni a kapcsolatot.

Így te is és ő is érezni fogjátok hogy jelenleg hogyan viszonyultok a másikhoz és ha bármelyikőtöknek nem jön be a helyzet, akkor sem vesztettetek semmit, hiszen csak barátilag találkoztatok egyszer kétszer.

Legyél kitartó, de ha nyíltan közli többször is hogy nem akar veled semmit, akkor utána hagyd békén mert csak negatív lesz a véleménye rólad.

Elég nehéz megmondani így inetrneten keresztül hogy van e esélyetek, de remélem hogy tudtam segíteni hogy te magad tudd megválaszolni a kérdésed :)

2021. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!