Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez érzelmi megcsal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez érzelmi megcsalás ?

Figyelt kérdés

Másfél hete kezdődött, hogy barátnőm elkezdett jobban beszélgetni egy sráccal. A srác már korábban is bevallotta neki, hogy szerelmes bele, de barátnőm mondta neki velem akar lenni stb.

Nemrégiben összevesztünk , elmondása szerint a sok fájdalom miatt / csalódás miatt, amiket okoztam neki. Még mindig szeret csak nagyon sok benne a fájdalom, na és azt mondta megkedvelte ezt a srácot , de semmi több nem volt. Meg velem akarja helyrehozni a dolgokat. Igazából azt mondja nagyon mélyponton volt és rosszkor talált be, tetszett neki a törődés, kedvesség, amit a másik srác adott. Azóta összevesztek,letiltotta mindenhonnan. Meg én is döntés elé állítottam, hogy ha fog vele még mindig beszélni stb, akkor instant szakítás.

Megkérdeztem tőle , hogy nem e valamilyen fellángolás volt, azt mondja , hogy de sőt biztos, de nem szereti meg semmi csak megkedvelte .

Szerintetek van okom aggódni? Eléggé megalázva érzem magam, baràtnőm elmondása szerint ő is így érezte sokszor, pl lány munkatársak miatt... pedig semmi olyanról nem is beszéltünk.

Korrekten magától vallotta be, megbeszéltük megpróbàljuk helyrehozni mert a szeretet ott van mèg mindkettőnkben, de sajnos a csalódottságtól való félelem is.

Mit gondoltok ez érzelmi megcsalás ?

Elég régóta 3 éve lassan, hogy màr együtt vagyunk..



2021. dec. 2. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Botlás. Legközelebb jobban simítsd el előtte a talajt.


28/F

2021. dec. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted ?
2021. dec. 2. 09:39
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem az. Kicsit midnenkinek jól tud esni a kedveség, főleg ha háborús a helyzet. Ha rendeződik köztetek a dolog, akkor neki sem lesz igénye mások figyelmességére.
2021. dec. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem, ezt kompenzációnak nevezném. Az érzelmi megcsalás szerintem az, hogyha minden rendben van a pár tagjai közt, és úgy lángol fel az egyik tag egy harmadik iránt. Itt meg gyakorlatilag az történt, hogy a veled kapcsolatos gondok-bajok miatt érzelmileg kompenzációra volt szüksége, és el is fogadta attól, aki éppen kéznél volt, hogy felajánlja.

Ne cakkozd magad rajta, mert egyrészt nem történt semmi komolyabb köztük, és mivel magától vallott be mindent a barátnőd, azt is elmondta volna, ha igen, másrészt meg ennyire sem melegedtek volna össze, ha veled nincsenek gondok. Inkább söprögess egy kicsit a saját házad táján, hiszen úgy kezdődött a dolog, hogy idézem "összevesztünk , elmondása szerint a sok fájdalom miatt / csalódás miatt, amiket okoztam neki." Ne okozz neki többet ilyet, és akkor tök felesleges lesz ilyen ultimátumokat adni, hogy ha szóba áll még a másik sráccal, akkor instant szakítás. Ha téged szeret és veletek rendbejön minden, magától is le fogja építeni az ilyet minden normális lány.

2021. dec. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
83%

"Meg én is döntés elé állítottam, hogy ha fog vele még mindig beszélni stb, akkor instant szakítás."

Én nem tartom jónak egy kapcsolatban azt ha ilyeneket megszabunk a másiknak. Persze az se lett volna jó hogy ha tovább beszélgetnek mert egy másik kicsit nagyobb vitánál még a végén több is lett volna belőle.


A kérdésre. Nem mondanám érzelmi megcsalásnak bár eddig arra se gondoltam hogy ilyen van. :D

Szerintem érthető hogy amit érzet iránta és hogy jól eset neki.


" baràtnőm elmondása szerint ő is így érezte sokszor, pl lány munkatársak miatt."

Ezt azért meg kéne beszélni. Az indokolatlan féltékenység nem vezet jóra.

2021. dec. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg undorító. Exem is csinált ilyet. Sokkoló dolog következik: minden kapcsolatba vannak és lesznek is kisebb nagyobb balhék. Durva lenne ha minden alkalommal találnák magunkak egy kis vigaszt.
2021. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

6.

Ezzel az lenne a legnagyobb gond hogy meddig lesz az kis vigasz? Mert lehet hogy most csak online megvigasztalta. De legközelebb lehet hogy személyes lesz és akkor már nem csak vigasztalás lesz.


Azonban az hogy egyszer beszélt vele mikor pont gondjuk volt úgy hogy közben egyébként is beszélt vele az még szerintem belefér.

Bár azt nem egészen értem már miért is beszélt vele. Legyenek barátai de ha valaki bevallottan bele van zúgva akkor attól egy kicsit távolságot kéne inkább tartani szerintem.

2021. dec. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Flörtölt is vele, vagy csak beszélgettek mint két barát ? Én általában nem beszélek más fiúkkal, de volt olyan, hogy a barátom megbántot/nem sok figyelmet kaptam tőle, és más fiúkkal irogattam, mert jól esett a figyelmük, és így sikerült kicsit eltereni a figyelem (de soha nem flörtölnék más srácokkal). Szerintem még nem kifejezettem kell ez miatt szakítani (főleg ha már nem beszél vele), de ha úgy gondolod vannak érései is iránta, akkor lehet jobb volna, ha véget vetnél ennek a kapcsolatnak, mert ezzel csak magadnak fogsz fájdalmat okozni.
2021. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érzései*
2021. dec. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
29%
Ha te tényleg nem törődtél vele, akkor ne csodálkozz hogy hiányzott neki a kedvesség. Neked bocsánatot kellett volna kérned, nem ultimátumotadni.
2021. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!