Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért érzek ekkora kísértést...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek ekkora kísértést a megcsalásra ittasan?

Figyelt kérdés
Ugyan még nem vagyunk együtt ,de már eleg komolyan gondolunk erre az egészre , elég régóta tartó dologról beszélünk. Privátan kezeljük , az ő barátai és az én barátaim tudnak róla csak, hogy köztünk van valami. Az a problémám hogy mikor elmegyek nélküle valahova és iszok, néha képes vagyok teljesen megfeledkezni arról hogy ő létezik. Meglátok egy régi lányt és egyből az agyam azt mondja hogy menjek oda smárolni vele. Ez minden alkalommal megtörténik, volt már hogy elég közel kerültem ehhez a dologhoz, de eszembe szokott jutni hogy nem szabad. Attól félek ,hogy egyszer nem fog. Miért van ez bennem? Lehet hogy a "csajozás" hiányzik és az izgalmas küzdés a lányokért. Néha azt érzem nem állok készen egy kapcsolatra. Nem tudom mit akarok. Mit tegyek? Nagyon szeretem a lányt de hiányoznak az izgalmak és a kihívások... Megcsalásra épp ésszel képtelen lennék, annál ő fontosabb számomra, hogy ilyet tegyek vele. Valahogy vele szeretném átélni ujra ezeket az izgalmakat de nem tudom hogyan lehetséges ez... Szerintem már nem lehet visszahozni, úgy érzem ki ismertük már egymást teljesen.

2021. dec. 8. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Én pont ugysnígy vagyok ezzel, hiányoznak a középiskolás időszakok ezzel illetőleg, de egyszer "fel kel nőni". Sajnos 1x én is elkövettem egy hibát az exemmel... 7 éves kapcsolatban vagyok 27F
2021. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

Tetszene az a megoldás hogy ne kerülj ittas állapotba?


Vagy csak ne idegen csajok környezetében. Hanem mondjuk ezzel a lánnyal, akivel alakulgat. Kitudja mit hoz ki belőletek az alkohol? ;)

2021. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Játszátok el a barátnőddel, hogy nem ismeritek egymást és meg kell próbálnod felszedni. Megbeszéltek egy helyszínt és időpontot egy buliba. Aztán hajrá. Kezdheted a bemutatkozással és a felszedéssel. Szerintem neki is tetszene. :pp
2021. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

A legfontosabb oka, hogy nem vagytok együtt. Hogy csalnád meg, ha együtt sem vagytok? Alja suttyóság másokra repkedni és smárolgatni mikor ismerkedsz valakivel, de nem megcsalás.


Mivel nem vagytok együtt, nincs kialakulva köztetek semmi komoly, nincs bizalom, nincs szerelem. Dehogy szereted a lányt, azt se tudod kicsoda. Kedveled maximum, szimpatikus, de eszedbe se jutna másokkal csókolózni, ha tényleg szorosabb érzelmeid lennének felé. Nem ismeritek még egymást, párkapcsolathoz képest nagyon távol álltok egymástól. Nincs kötődés, nem lesz semmi ami miatt gondolnál rá ilyenkor.


A többi okot érintetted. Nem tartod magad kapcsolatra késznek, inkább csajozni akarsz, addig izgat a dolog míg meg nem kapod a másikat.


Lehet ezt is csinálni, csak akkor nem kell hülyíteni a másikat, hanem vagy lezárni vele, vagy megmondani hogy te x dolognál többet nem akarsz, hogy eldöntse mi fér bele neki.

2021. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Ez még nem lenne megcsalás, de nem is ez a lényeg. Szerintem annyi történt, hogy sokszor csináltad ezt, ezért az agyadban kialakult egy automatizmus. Az ember részegen pedig sok dolgot automatikusan csinál, hiszen a gondolkodás egy picit nehezebb feladat ebben az állapotban. Szerintem ne igyál annyit, hogy ne tudj gondolkodni, és így nem is lesz gond ezzel a későbbiekben sem.:)
2021. dec. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
ha xopatsz az nem megcsalás.
2021. dec. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!