Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy crushom de ambvivalens...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy crushom de ambvivalens érezéseim vannak iránta, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Soha nem éreztem még így magam. Van egy lány aki bejön és egy évvel idősebb. Nagyon nagyon szép és kedves is de néha meg nagyon csúnyán beszél és bunkó is. Én visszafogottabb vagyok de ő cigizik bulizik meg ilyesmi. El szeretném felejteni mert nem illünk össze de nem tudom egyszerűen mert minden amit csinál olyan tökéletes. 1 éve jön be amúgy, és neki én szerintem nem. Minden nap látom ezért is nehéz túllépnem. Egyrészt nagyon kedvelem másrészt meg nagyon nem. Hogy felejtsem el vagy mit csináljak? Tudom fura kérdés de normális válaszokát várok köszönöm.

16/l



2021. dec. 9. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
4%

elírtad a nemedet

amúgy úgy könnyü elfelejteni ha elkezdesz valami más csajt szédíteni

2021. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amíg mindennapos a kapcsolat, nem fog menni. Majd ballagás után.

Addig ismerkedj mással, flörtölj, úgy könnyebb.

2021. dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Adj neki speedet aztán úgy fog kefélni mint a nyulak...szerinted mit kéne csinálni egy ilyen rib.ncal?
2021. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos nem lesz annyira egyszerű, hiszen sokat látod, de próbálj másra koncentrálni. Ismerjedj, barátkozz, beszélgess. Úgy nem fog elmúlni, ha folyton rajta gondolkodsz. Sok sikert, idő kell hozzá, de menni fog.:)
2021. dec. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!