Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek a beszélgetéstől/t...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a beszélgetéstől/találkozásoktól újra lehet éleszteni egy szerelmet?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottunk a párommal, megmaradt a jó viszony is, a szakítás után fogtuk egymás kezét, illetve csókolóztunk is.

Megbeszéltük hogy megpróbáljuk elfelejteni egymást, de azóta rájöttem hogy piszkosul hiányzik és vissza akarom szerezni.


Egyébként ő szakított velem, mivel már nem szeret úgy mint régen. Ennek valószínűleg az az oka, hogy kicsit "beleszoktam" a kapcsolatba, illetve rengeteg dolgom volt, így nem csináltunk programokat.



2021. dec. 12. 10:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Van rá egy kis esély
29 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Tudom, azt szeretnéd hallani, hogy van esélye, de sajnos nem sok. Akkor lenne rá esély, ha ezt ő is szeretné. Ha ő szakított veled, annak oka volt, sajnálom. Neki kell feldobnia, hogy, figyelj meggondoltam magam, próbáljuk meg újra.. De te ne akard ráerőltetni, hidd el.

Velünk ugyan ez volt, kidobott, rábeszéltem, hogy kezdjük újra és a végére (mert nyílván megint szétmentünk) csak annyi eredménye lett, hogy az egész fájdalmas szakítás elhúzódott, már régen túl lehettem volna rajta, de ehelyett még mindig "egy helyben álltam".

Hacsak nem ő keres meg, hogy újra akarja kezdeni (és még ekkor sem biztos, hogy jó vége lesz!), el kell engedned ezt a dolgot. Ne találkozz vele, ne is beszéljetek, csak a saját dolgotad nehezítenéd ezzel. Kitartást!

2021. dec. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 éve vagyok együtt a kedvesemmel, kicsit lelkileg problémásak vagyunk mindketten. E miatt néha eltávolodunk, s aztán ha tudunk végre beszélgetni, akkor újra jó. A normálisoknál is lehet, jó hatása a beszélgetésnek, főleg, ha pl. előtte nem mondtak ki mindent, nem tudtak mindent tisztázni.
2021. dec. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. De legalább értelmesen probáljátok meg felfogni!
2022. jan. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2022. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 voltam, bocs, ezt máshová szántam
2022. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!