Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek működik a zéró...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működik a zéró kontakt szabály?

Figyelt kérdés

Szakítottunk barátnőmmel, és jelenleg (természetes módon) nem szeretné újrakezdeni. Volt már könyörgés, alkudozás, stb. de ezekre is azt mondta, hogy nem szeretne már semmit.

A szabály működésével kapcsolatban fontos tudni, hogy az volt az egyik fő indoka a szakításnak, hogy nem foglalkoztam vele eleget, elhanyagolva érezte magát, ezért sem vagyok biztos abban, hogy ez a jó megoldás (bár túllépni is segítene, ha nem beszélgetnék vele)



#ex #szakítás #visszaszerzés #exbarátnő #zero kontakt #zero contact
2021. dec. 14. 10:41
 1/9 anonim válasza:
100%
Igen.
2021. dec. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben mindenképpen , ha nem akarja újrakezdeni akkor főleg
2021. dec. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tehát nincs esély arra, hogy visszaszerezzem, így engedjem el teljesen?
2021. dec. 14. 11:13
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Miért menne vissza, mikor van nálad SOKKAL jobb választása is?
2021. dec. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

A "szabály" működik, csak nem arra amire akarod. Arra van hogy segítsen elfelejteni a másikat, feldolgozni hogy vége lett a kapcsolatnak és elkezdeni továbblépni, rosszabb esetben a bűvöletéből kiszakadni (pl. ha manipulatív személy, aki mondjuk öngyilkossággal fenyegetőzik ha elhagyod, vagy a bűntudatodat ellened használja, stb.).


Nem arra van hogy majd varázsütésre visszarohan hozzád, ilyen módszer nem létezik.


Ezeket PUA gyökerek próbálják eladni olyan elkeseredett helyzetben lévő embereknek, mint amiben te vagy épp.

2021. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

De miért akarod visszaszerezni? Hogy továbbra se foglalkozz vele? Nem értem...

Hagyd békén szegényt!

2021. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2021. dec. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kombika ***** válasza:
61%
engedd el. ennek vége.
2021. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia, jelenleg én is eme szabályt követem és ahogy a fentiek is írák ez egyszerre arra van, hogy te is próbálj túl lépni a dolgon és hogy ő is átérezze milyen nélküld/tiszteledben tartsd azt, hogy most nem akar veled lenni. Ismerőseim alapján azt tudom mondani,hogy igen működik, de felkell készülnöd, hogy ez nem egy behatárolt idő, hogy 30 nap ez eltarthat hetekig-hónapokig és ezalatt az idő alatt építsd magadat/foglalkoz magaddal.Sok sikert és majd írd le a tapasztalatok. Ne add fel: A remény hal meg utoljára
2022. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!